• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost Broker Consulting otevřela od začátku tohoto roku už tři nové pobočky OK POINT

Současná doba přináší mnoho výzev, na které jsme často vůbec nebyli připraveni. Pandemii covidu vystřídala válka na Ukrajině a také stále složitější ekonomická situace v Česku spojená s rekordně vysokou inflací a zdražováním zboží i služeb. Se zvládnutím této situace pomáhají domácnostem a podnikatelům po celé republice franšízové pobočky OK POINT, které pod jednou střechou propojují finanční, realitní a bankovní služby. Nejnovější OK POINTy otevřela letos společnost Broker Consulting v Brně, Prostějově a Praze 1. Stejně jako všechny ostatní pobočky jsou i tyto tři vybaveny moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin po 7 dní v týdnu.

„Navzdory současné ekonomické situaci, která nyní vládne v Česku, sledujeme, že se o možnosti vybudování vlastní franšízové pobočky zajímá mnohem více lidí než v minulých letech. Potenciální majitelé OK POINTů se nám průběžně hlásí po celý rok a často pocházejí i z jiných oblastí než přímo z financí či realit. Častěji se také stává, že někteří franšízanti zapojí do chodu své pobočky i své blízké, se kterými vybudují skvěle fungující rodinný podnik´,“ uvádí Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting.  

OK POINT Brno Palackého

První z trojice letos nově otevřených franšízových poboček se nachází v brněnské ulici Palackého. Jejím provozovatelem je Lukáš Pelikán, který získal zkušenosti v oborech financí a realit přímo ve společnosti Broker Consulting, kde působí už od roku 2019. Pobočku OK POINT, kterou otevřel na počátku března, klienti najdou ve známé městské části Královo Pole. Je umístěna na hlavní třídě nedaleko tramvajové zastávky, díky čemuž je velmi snadno přístupná pro pěší. Řidiči mají možnost parkování v modrých zónách v okolí pobočky.

„Otevření pobočky pro mě znamená posunutí mé dosavadní práce ve finančním a realitním poradenství na ještě vyšší úroveň. S klienty se tak mohu setkávat v krásném, útulném prostředí, kde jim budu moci s celým týmem nabídnout prvotřídní servis na míru. Rád bych změnil pohled lidí na finanční a realitní konzultanty a ukázal jim, že i když dva dělají totéž, není to stejné,“ komentuje otevření svého OK POINTu Lukáš Pelikán.

OK POINT Brno Palackého

OK POINT Brno Palackého

Palackého tř. 249/32, Brno

  • otevírací doba: PO až PÁ 8 – 17 hodin
  • vkladomat v nonstop provozu

 

OK POINT Prostějov

Od třetího týdne v březnu je klientům k dispozici vůbec první franšízová pobočka OK POINT v Prostějově. Také její majitel Jakub Šlajs spojil svou kariéru v oblasti finančního poradenství se společností Broker Consulting, do které nastoupil jako 19letý student v roce 2016. Svůj OK POINT vnímá jako rodinný podnik, který povede spolu se svým otcem Martinem. Ten ve firmě působí jako oblastní manažer. Pobočku najdou klienti v samém srdci Prostějova ve známém obchodním domě Atrium. Jen několik kroků od pobočky se nachází prostějovské divadlo a kino, stejně jako náměstí s oblíbenou sochou T. G. Masaryka. Výhodou místa je dostupnost jak pěší, tak pro řidiče, pro které se nabízí dostatek parkovacích míst v nejbližším okolí.

„Naším největším přáním, je, abychom každému z našich klientů dokázali vždy pomoci s jeho finančními či realitními záležitostmi, a našli pro něj tu nejvýhodnější nabídku, která bude přesně odpovídat jeho potřebám a požadavkům. Velmi si přejeme, aby naše pobočka tímto způsobem v budoucnu dlouhodobě pomáhala nejméně třiceti procentům obyvatel Prostějova,“ odhaluje své plány Jakub Šlajs.

OK POINT Prostějov

OK POINT Prostějov

Hlaváčkovo nám. 217/1, Prostějov

  • otevírací doba: PO až PÁ 8:30 - 16:30 hodin
  • vkladomat v nonstop provozu

 

OK POINT Praha Štěpánská

Nejmladším přírůstkem do rozrůstající se sítě OK POINT je pobočka v centru Prahy. Návštěvníkům se poprvé otevřela na samém počátku května. Pro její provozovatelku Nikolu Kučerovou je to splnění snu o vlastním podnikání. Nikola má rozsáhlé zkušenosti z finančního a bankovního oboru, které získala na centrále v mBank, kde zodpovídala za chod pobočkové sítě. Její OK POINT klienti najdou poblíž známého hotelu Alcron jen několik málo metrů od Václavského náměstí. Atraktivní lokalita zajišťuje pohodlnou dostupnost ze všech směrů, nejbližší tramvajová zastávka je vzdálená jen pár minut chůze od pobočky.

„Finanční a realitní poradenství je v dnešní době především o péči, nikoli jen o prodeji finančních produktů. Mým přáním tedy je, aby klienti vždy odcházeli z naší pobočky s pocitem, že o ně bylo skvěle pečováno, a také se k nám pravidelně a s důvěrou vraceli. Navíc Praha 1 je mojí srdcovou záležitostí, a především mým domovem, takže mít pobočku v této lokalitě je pro mě doslova splněný sen,“ prozrazuje majitelka pobočky Nikola Kučerová.

OK POINT Praha Štěpánská

OK POINT Praha Štěpánská

Štěpánská 652/19, Praha 1

  • otevírací doba: PO až PÁ 9 – 17 hodin
  • vkladomat v nonstop provozu

Sedm let s OK POINTy

Pobočky OK POINT už od svého vzniku v roce 2015 přinášejí klientům výhodu v tom, že se díky nim nemusí vypravovat zvlášť do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, ale vše vyřídí na jednom místě. To klientům přináší značnou úsporu času i peněz. Cílem franšízového konceptu je pomoci lidem s finančním plánováním a orientací v nepřeberném množství nabízených služeb. S pomocí týmů odborníků si tak klienti na každé pobočce mohou udělat pořádek ve financích, začít lépe hospodařit se svým majetkem a vytvářet rezervy nejen pro neočekávané chvíle. Díky vysoce individuálnímu přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejúspěšnějších franšízových konceptů na tuzemském trhu.

„Majitelé poboček OK POINT velmi oceňují, že díky spojení finančních, bankovních a realitních služeb mohou získat mnohem více klientů než běžná kamenná pobočka banky. Jejich klientelu tvoří jak klienti z řad domácností a jednotlivců, tak byznysmeni, majitelé firem nebo top manažeři velkých společností. Tento aspekt samozřejmě láká i potenciální franšízanty. V budování nových poboček tak budeme pokračovat v průběhu celého letošního roku i v letech následujících. Vedle počtu poboček máme v plánu rozšířit i škálu služeb, které budou klientům na OK POINTech nově k dispozici,“ odhaluje další plány franšízového projektu Radim Štantejský.

Podrobnosti o konceptu OK POINT najdete na stránkách www.okpointy.cz a videokanálu www.okpoint.tv.

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém a slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala důvěru více než 600 000 klientů a přes 4 000 firem. Služby společnosti Broker Consulting zajišťuje přibližně 2 000 konzultantů (profesionální konzultanti, zaměstnanci, konzultanti v zapracování v ČR i SR) ve více než 100 kancelářích a 44 franšízových pobočkách OK POINT. Více informací najdete na stránkách www.bcas.cz.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu