• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Franšízing, aneb jak udělat z jakékoli firmy „McDonalď s“

Tak jako si jdete k oblíbenému pekaři pro dobré pečivo, chodí firmy do poradenské kanceláře RNDr. Jiřího Lošťáka, Ph.D. pro návod, jak se stát franšízorem. FRANŠÍZOR nabízí ověřený úspěšný podnikatelský nápad jiným, zpravidla začínajícím podnikatelům nebo podnikatelům, kterým je obor podnikání blízký. V případě, že existuje úspěšný podnikatelský záměr a je postaven na výjimečném nápadu (patent, know-how, design, …) vykazuje zajímavý zisk. Je-li k tomu k dispozici dobrá zkušenost s vlastní pobočkou/pobočkami, potom ji lze aplikovat pro další expanzi v rámci celosvětově úspěšné obchodní strategie - FRANŠÍZING (franchising).


Digitální revoluce: Česká asociace franchisingu a Eduwin letos představí online konferenci

Konference Franchising fórum, která letos slaví 22. narozeniny, je zaměřena na podnikání formou franchisingu a letos proběhne od 1.4.2024 do 30.4.2024 online. Česká asociace franchisingu (ČAF) ve spolupráci s firmou Eduwin připravili pro laickou i odbornou veřejnost nejen online akci, ale unikátní e-shop, náborové centrum, moderní prezentaci vašich produktů či služeb nebo virtuální procházku vaší firmou.


Pozvánka na ukázkové bezplatné TAB Boardy

Máte pocit, že bloudíte v kruhu, když se snažíte rozvinout svůj podnik? Ztrácíte se v množství rad a informací, které se snažíte aplikovat na svůj byznys? Představte si, že byste měli příležitost vést svůj podnik v pravidelných intervalech konzultovat s dalšími podnikateli, kteří prošli tím, co právě procházíte vy, a kteří vám pravidelně pomáhají s vašimi výzvami.


Mimořádná nabídka pro členy ČAF – účast na FPI GLOBAL FRANCHISE FORUM V NĚMECKÉM FRANKFURTU

Máte-li v nejbližších letech v plánu expanzi vašeho franchisového konceptu do zahraničí, tak by vás mohla zaujmout následující mimořádná nabídka.

Největší mezinárodní organizace svého druhu Franchise Pool International – zkráceně FPI – ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku, a  která se zaměřuje na vyhledávání nových master franchisových nebo franchisových partnerů, pořádá ve dnech 9.11. - 10.11.2023 u příležitosti mezinárodního veletrhu „FRANCHISE EXPO GERMANY“ akci pod názvem GLOBAL FRANCHISE FORUM (GFF) – více informací nejdete i na webu FPI: https://www.franchiseinternational.net/index.php/news/blog/11th-global-franchise-forum.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu