• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pozvánka na ukázkové bezplatné TAB Boardy

Máte pocit, že bloudíte v kruhu, když se snažíte rozvinout svůj podnik? Ztrácíte se v množství rad a informací, které se snažíte aplikovat na svůj byznys? Představte si, že byste měli příležitost vést svůj podnik v pravidelných intervalech konzultovat s dalšími podnikateli, kteří prošli tím, co právě procházíte vy, a kteří vám pravidelně pomáhají s vašimi výzvami.


Mimořádná nabídka pro členy ČAF – účast na FPI GLOBAL FRANCHISE FORUM V NĚMECKÉM FRANKFURTU

Máte-li v nejbližších letech v plánu expanzi vašeho franchisového konceptu do zahraničí, tak by vás mohla zaujmout následující mimořádná nabídka.

Největší mezinárodní organizace svého druhu Franchise Pool International – zkráceně FPI – ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku, a  která se zaměřuje na vyhledávání nových master franchisových nebo franchisových partnerů, pořádá ve dnech 9.11. - 10.11.2023 u příležitosti mezinárodního veletrhu „FRANCHISE EXPO GERMANY“ akci pod názvem GLOBAL FRANCHISE FORUM (GFF) – více informací nejdete i na webu FPI: https://www.franchiseinternational.net/index.php/news/blog/11th-global-franchise-forum.


Nová posila TAB Board v ústeckém kraji

Dnes vám přinášíme rozhovor se Zdeňkou Valentovou z Chomutova, která bude pod záštitou TAB Board podporovat malé a střední firmy v Ústeckém kraji. Zdeňka se v poslední době intenzivně věnovala koučinku a věří, že dokáže podnikatelům předat nejen cenné rady z oblasti byznysu, ale také najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.


Vítězem osmého ročníku soutěže Franchisa roku se stal koncept Broker Point Premium. Soutěž vyhlašuje a organizuje Česká asociace franchisingu.

Broker Point Premium, zřizovaný společností Broker Consulting, je obchodním místem, které efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Díky Broker Point Premium klienti šetří čas i peníze, protože nemusí samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše totiž komfortně vyřídí na jednom místě. K tomu je každá pobočka OK POINTu vybavená moderními technologiemi a většina také vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu