• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jak dopadl Utajený šéf?

Jak dopadl Utajený šéf?

Jak dopadl Utajený šéf?

Jak dopadl Petr Tichavský v roli Utajeného šéfa?

Náš utajený šéf Petr Tichavský byl v úterý 10. 5. hostem ve Snídani s Novou, kde vyprávěl své zážitky a dojmy z natáčení. Mluvil nejen o tom, co ho z pozice ředitele v roli řadového zaměstnance při natáčení překvapilo, ale také potěšilo i vytočilo.

Petr přiznal, že první setkání s jeho novou identitou nezaměstnaného Tomáše bylo doslova brutální. „Maska ze mě udělala absolutně jiného člověka, než na jakého jsem ve svém běžném životě zvyklý.“ Především ale Petr zjistil, že CrossCafe je firma plná srdcařů, kteří mají svoji práci rádi a jsou připraveni pro zákazníky udělat maximum.

Chceš se dozvědět víc? Na Nova Plus najdeš nejen záznam ze Snídaně s Novou, ale i celý díl Utajeného šéfa a další bonusové materiály.

PODÍVEJ SE NA ZÁZNAM!

Tým CrossCafe
crosscafe.cz


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu