• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Získejte zavedený EXTÉRIA MARKET v OSTRAVĚ

Získejte zavedený EXTÉRIA MARKET v OSTRAVĚ

Aktuálně hledáme partnera pro převzetí centrálou zavedeného EXTÉRIA MARKETU v okrese Ostrava, který je nyní možné za výhodných podmínek získat i se stávajícími klienty a zavedeným personálem.

Franchising je ideální cesta jak snadno podnikat v již vyzkoušeném konceptu. A vůbec nejlepší je přijít k hotovému. My vám přesně tohle nabízíme. EXTÉRIA MARKET v Ostravě je plně k dispozici tomu, kdo má zájem být franchisantem a podnikat pod značkou EXTÉRIA.

EXTÉRIA MARKET Ostrava se nachází na velmi frekventované ulici 28. října, díky čemuž tak vytváří velké povědomí u klientů. Mohou se zde podnikatelé, zástupci firem, společností, úřadů či například škol ze širokého okolí přijít informovat, v jakém rozsahu musí právě oni řešit zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany i hygieny práce, či si i přímo sjednat komplexní služby k vyřešení této problematiky.

V EXTÉRIA MARKETU také najdou do svých provozoven k zakoupení hasicí přístroje, lékárničky, různé bezpečnostní značení a nálepky, kterými musí mít své provozovny z hlediska bezpečnosti práce a požární ochrany vybaveny.

Vše tak mohou mít podnikatelé na Ostravsku od EXTÉRIA MARKETU vyřešeno především bez starostí a za nízké náklady. Klienty EXTÉRIA MARKETU navíc s naší komplexní službou vždy zastoupíme u případné kontroly jak Inspektorátu práce, Krajské hygienické stanice, tak i Hasičského záchranného sboru, či za něj vyřešíme pracovní úrazy, kterých neustále přibývá.

Máte zájem o převzetí EXTÉRIA MARKETU v Ostravě?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé? Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výše investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franchisantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky a převzetí pobočky EXTÉRIA MARKET v Ostravě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

Získejte zavedený EXTÉRIA MARKET v OSTRAVĚ


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu