• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ohlédnutí za minulým rokem: Jaký vlastně byl covidový rok 2020 pro EXTÉRIA MARKET?

Ohlédnutí za minulým rokem: Jaký vlastně byl covidový rok 2020 pro EXTÉRIA MARKET?

Jak asi každý pocítil, během minulého roku se toho pro mnoho lidí událo hodně, a vlastně nic. Pro koncept EXTÉRIA MARKET je každý nový rok dobrá možnost podívat se na to, jak jsme byli v tom předchozím úspěšní, a zda se posunujeme pořád kupředu.

Loňský rok byl pro mnoho firem drastický a nestandartní, ale EXTÉRIA MARKET nebyla jedna ze společností, která by v době Covidu utrpěla výrazný pokles. I navzdory opatřením, omezením, strachu a nedostatku práce v jiných odvětvích, se nám podařilo otevřít stejný počet poboček jako v minulých letech. Dalo by se říct, že oproti jiným společnostem, naše směřování vpřed se nijak nezastavilo a pořád rosteme. Rok 2020 pro nás byl milníkem, kdy jsme posunuli naše vize a plány do budoucna. Za fakt, že i po tomto roce se můžeme ohlížet s úsměvem, a ještě k tomu plánovat do budoucna, není jen díky vedení EXTÉRIA MARKETŮ, ale hlavně díky všem kolegům a spolupracovníkům, kteří se podílí na chodu firmy a jejím růstu v podobě vedení úspěšných poboček po celé ČR. Za to jsme našim společníkům nesmírně vděční.

Nyní bychom Vás rádi provedli událostmi minulého roku. Náš provoz na pobočkách nebyl pandemickým vlivem extrémně zasažen, EXTÉRIA MARKETY mohly být pořád otevřeny pro firemní klientelu, připraveny řešit problémy klientů v oblasti BOZP a PO. Nebezpečí v práci nespí, a musí se řešit pandemie nepandemie. Což zapříčinilo také větší zájem o naše služby než v minulých letech, zejména kvůli vzrůstajícímu počtu pracovních úrazů i vyšším hygienickým požadavkům, které se ve firmách nově musely začít plnit. Proto jsme také rozšířili řady našich zkušených techniků, kteří těmto zaměstnavatelům zajišťují komplexní povinnosti bezpečnost práce a požární ochrany. Všechno toto i navzdory době, která nastala.

I otevření nových poboček je pro nás ukazatelem, že nestagnujeme a posouváme se v růstu dále, a je o náš koncept EXTÉRIA MARKET zájem. Poptávka na pořízení naší licence s každým rokem stoupá, jak stoupá prestižnost značky EXTÉRIA. V loňském roce bylo takovýchto poptávek přes 250, tudíž i my musíme vybírat vhodné kandidáty za účelem udržení daného zaběhlého standartu, to vše vzhledem k vysokým požadavkům na spokojenost koncových klientů a zajištění těch nejlepších služeb. Díky vzrůstovému počtu poptávek se nám podařilo pokrýt svým působením další místa v ČR, abychom mohli dalším zaměstnavatelům a podnikatelům lépe nabídnout komplexní služby v bezpečnosti práce a požární ochraně. Otevřeli jsme pobočky například v Mělníku, Kladnu, Praze a jiné, a budeme se těšit, že další pobočky EXTÉRIA MARKET na sebe nenechají dlouho čekat.

Pokud i Vás zajímá, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít vlastní pobočku EXTÉRIA MARKET ve svém městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

EXTÉRIA MARKET


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu