• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nová posila TAB Board v ústeckém kraji

Nová posila TAB Board v ústeckém kraji

Dnes vám přinášíme rozhovor se Zdeňkou Valentovou z Chomutova, která bude pod záštitou TAB Board podporovat malé a střední firmy v Ústeckém kraji. Zdeňka se v poslední době intenzivně věnovala koučinku a věří, že dokáže podnikatelům předat nejen cenné rady z oblasti byznysu, ale také najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Čemu jste se věnovala, než jste se stala franšízantkou konceptu TAB Board?

Dlouhá léta jsem působila na pozicích finanční a administrativně-správní manažerky ve výrobních firmách. Měla jsem na starost zejména oblast financí a kontrolingu, lidské zdroje, zajištění plynulého chodu administrativních a správních aktivit a nastavení procesů s tím spojených. V posledních měsících jsem se naplno věnovala koučinku a poskytování služeb v oblasti rozvoje osobnosti. 

Kde jste se s konceptem TAB Board setkala poprvé?

Na online akci Franchising forum. Konferenci jsem náhodou objevila na internetu v době jejího prodloužení. Stihla jsem ji shlédnout v poslední den jejího konání, zrovna ve chvíli, kdy jsem přemýšlela, jak předat své nově nabyté zkušenosti osobní koučky a jak vše propojit v užitečný celek, který by podnikatelům přinesl reálné výsledky. Zajímaly mě témata jako firemní prostředí, koučink, zvyšování kvality podnikatelského i osobního života, podpora a motivace, inspirace, cestování, vzdělávání, seberealizace, networking. Díky fóru jsem se blíže seznámila s konceptem TAB a začala jsem se hlasitě smát. Zjistila jsem totiž, že nemusím vše stavět od základu, protože TAB má program pro podporu podnikatelů již dokonale vymyšlený. 

Čím Vás TAB oslovil?

Rozhodla jsem se, že v životě budu dělat již jen věci, které mi dávají smysl a TAB Board mezi ně patří. Poslání TAB Boardu – podpora podnikatelů a manažerů v oblasti zvyšování kvality pracovního, ale i osobního života je plně v souladu s mým přesvědčením. Za léta své praxe jsem vypozorovala, že na tvrzení „ryba smrdí od hlavy“, něco bude. Věřím tomu, že když podpořím vedení firem směrem k životní rovnováze, tato energie se ponese dál a s mnohem větším přesahem, než si dovedu představit. Krom toho, TAB Board rezonuje s hodnotami, které vyznávám jak v pracovní, tak v osobní rovině. 

S čím do spolupráce s TAB Board jdete?

S tím, že mi to zkrátka celé dává smysl. Právě komplexní souznění s programem je pro mě dostatečnou motivací se do spolupráce s TAB s odhodláním pustit. 

Jaké hlavní výhody podle Vás TAB Board podnikatelům přináší?

Program přináší podnikatelům především nový úhel pohledu, díky kterému se jim mohou otevřít nové, do té doby netušené možnosti a cesty nejen k řešení problémů a konfliktů, ale také k tolik potřebnému osobnímu růstu. Za velmi transformační považuji i přátelské zázemí členské základny a individuální sezení, které umožňují integraci do komunity lidí, kteří si mohou být silnou oporou v byznysovém i osobním životě. 

Franšízantem TAB Board se můžete stát i Vy. Stačí jen trocha empatie, zájem a touha posouvat nejen sebe, ale i ostatní jak v byznysu, tak v osobním životě. Pokud Vás náš koncept zajímá, ozvěte se nám, rádi vám prozradíme detaily spolupráce. 

www.tabcz.cz


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu