• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FRANCHISING FORUM on-line 2022 zítra startuje

FRANCHISING FORUM on-line 2022 zítra startuje

Kdy: 1. 11. až 30. 11. 2022
Kde: on-line
Téma: Franchising – řešení i pro těžkou dobu

REGISTRACE

CTA-registrace-2022

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU  SI VÁS DOVOLUJE POZVAT NA  JUBILEJNÍ 20. ROČNÍK FRANCHISING FORA A VÝSTAVU FRANCHISINGU ONLINE

Na Franchising Foru můžete navštívit  kongresový sál, který obsahuje odborné přednášky i bonusové rozhovory s podnikateli, kteří se ve světě franchisingu pohybují. Dále se z recepce můžete přenést do expozic jednotlivých vystavovatelů. Najdete tu franchisové koncepty z různých odvětví, ať už Vás zajímají reality, služby, zdravá výživa, zábava nebo finance. Z doprovodného programu jsme připravili zábavnou online hru ve 3D prostředí Amazing race. Je zde pro vás připravena neobvyklá online ochutnávka vína.

Celý projekt by nebyl možný bez podpory našich partnerů. Proto nám dovolte je nyní zmínit a poděkovat jim. Naším hlavním partnerem je Exteria market, zlatým partnerem motýlí domy Papilonia, stříbrnými partnery jsou Re-max, McDonald´s a Naturhouse. Dále bychom rádi poděkovali Odbornému partneru: Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR.

JAK 3D 360° FRANCHISING FORUM A VÝSTAVA FRANCHISINGU PROBÍHÁ? 

Kongresy 3D 360° jsou unikátním projektem společnosti EDUWIN. Nový, moderní 3D přístup Vám umožní trojrozměrné vnímání prostoru jako v realitě a 360° pohled na místnosti s expozicemi našich partnerů. Cílem je přinášet nový svět online prezentací franchisingu a franchisového vzdělávání, ale vše připravit tak, aby ovládání bylo naprosto srozumitelné a intuitivní. Spolu s odborným programem v našem kongresu najdete expozice s franchisových konceptů  a další doprovodný program. Nezapomněli jsme ani na soutěž o atraktivní ceny.

Pro návštěvníky Franchising Fora 3D 360° jsme připravili množství odborných přednášek. Pokud zhlédnete všechny akreditované přednášky, můžete získat možnost být ve slosování o ceny.

Další neodmyslitelnou částí Franchising Fora jsou expozice našich partnerů a vystavovatelů, kde se účastníci mohou dozvědět o nabídce franchisových konceptů. Vytvořili jsme zde virtuální prostor, kde můžete získávat informace o nabídce franchisových konceptů. 

Od minulého roku jsme  se dostali o několik levelů výše, přidali jsme interaktivní místnosti a rozšířili doprovodný program. Celý obsah Franchising Fora a výstavy franchisingu se jen těžko shrnuje v několika větách, proto neváhejte a objevujte svět kongresu 3D 360°, akci navštivte!

EXPOZICE FIREM

Součástí Franchising Fora a výstavy franchisingu  jsou i výstavní stánky , které můžete navštívit a které jsme převedli do digitální podoby.

U jednotlivých expozic se dovíte informace o franchisových konceptech a o možnostech podnikání s podporou známé značky.

Věříme, že se Franchising fora a Výstavy franchisingu zúčastníte a akci si užijete.

Akce potrvá do konce měsíce listopadu. Můžete ji navštívit i opakovaně.

HLAVNÍ PARTNER

Extéria Market

ZLATÝ PARTNER

Papilonia

STŘÍBRNÍ PARTNEŘI

RE/MAX
McDonald's ČR
NATURHOUSE
DODO

ODBORNÝ PARTNER

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

PARTNEŘI

EDUWIN
Obchodní oddělení Velvyslanectví USA v Praze
JUDr. David KARABEC
RNDr. Jiří Lošťák
Contours fitness pro ženy
TAB Board
Smart Network Business Center s.r.o.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

EURO.cz
Pražský magazín
Franchsing.cz
Topfranchising.cz
Brands&Stories - odborný časopis o značkách, konceptech

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu