• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Proč byste měli podnikat s Extéria Market?

Proč byste měli podnikat s Extéria Market?

Kromě jedinečné výhody, kterou je zákonem daná povinnost pro všechny podnikatele, je Extéria Market® stabilní a časem prověřená franšízingová společnost, která přináší komplexní řešení BOZP a PO agendy.

Proč byste měli podnikat s Extéria Market?

 

Z Ostravy do celé republiky a na Slovensko

Příběh naší franšízové sítě se začíná psát v roce 2011 v Ostravě, kde byla otevřena historicky první provozovna. Postupně si na lokálním trhu vydobyla své postavení a v roce 2014 přišla se speciálním franšízovým konceptem. Pod značkou EXTÉRIA MARKET® poskytuje klientům komplexní služby v rámci BOZP a PO a životního prostředí a zároveň prodává bezpečnostní značení a prvky. Aktuálně působí po celé ČR a od roku 2016 i na Slovensku.

Naše cíle a vize

Cílem společnosti EXTÉRIA je udělování franšízových licencí zájemcům pro otevření jejich vlastního Extéria Marketu® v daném regionu. Zároveň od roku 2018 se společnost rozhlíží po master franšízantech po celé Evropě a ráda by udělovala master licence na celé státy. Od roku 2023 bude značka působit i na polském trhu. Postupem let chce působit po celé Evropské unii.

Klienti z různých oblastí

Společnost má téměř 5000 spokojených klientů, a to z nejrůznějších oblastí podnikání. Jedná se o drobné živnostníky, malé, ale i střední a velké firmy. Mezi klienty se tak nachází například, mateřské, základní a střední školy, městské a krajské úřady, obecní úřady, obchodní řetězce, stavební firmy apod. Více o našich klientech se dočtete zde.

Spolehlivý partner pro podnikání

Pokud se rozhodnete podnikat pod našimi křídly, povedeme vás krok za krokem. Podnikat s námi může zajetý podnikatel, ale i úplný začátečník s nulovými podnikatelskými vědomostmi. Nabídneme vám komplexní know-how nejen z oboru BOZP a PO, ale i z podnikání. Bude vám k dispozici právní zázemí, vzory smluv, detailní pracovní postupy nebo třeba podrobný grafický manuál, vlastní webové stránky a náš vlastní informační systém. Toto vše navíc naleznete přehledně v provozní příručce, kterou jsme vyhotovili našim franšízantům na míru a najdou tam vše potřebné pro jejich podnikání. Je to taková naše franšízingová „bible“.

Přesvědčili jsme vás? Nebo máte doplňující dotazy?

Myslíte si o sobě, že jste dobrý manažer a obchodník? Tak je toto podnikání právě pro vás! 

Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532..


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu