• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Článek v časopise Global Franchise o franchisingu v Evropě, do kterého přispěl i mezinárodní franchisový poradce a Čestný člen ČAF Ing. Aleš Tulpa

Článek v časopise Global Franchise o franchisingu v Evropě, do kterého přispěl i mezinárodní franchisový poradce a Čestný člen ČAF Ing. Aleš Tulpa

Global Franchise – celosvětově nejznámější a velmi respektované medium zahrnující kromě časopisu tohoto jména i tzv. World Franchise Network a celou řadu dalších aktivit a který informuje pravidelně o nejrůznějších aspektech ze světa franchisingu,  – více na  www.global-franchise.com – zveřejnil článek na téma „Is Europe really closed for business?“ Autorkou tohoto článku je velmi známá mezinárodně působící franchisová poradkyně a konzultantka paní Farrah Rose z britské společnosti The Franchising Centre (www.thefranchisingcentre.com).

Příspěvek do tohoto článku napsal i mezinárodní franchisový poradce z České republiky, Čestný člen České asociace franchisingu, majitel a jednatel společností AVEX systems pan Ing. Aleš Tulpa.

Pokud vás tento velmi zajímavý článek a celá problematika zajímá a chcete se dovědět více o aktuálním stavu a perspektivách rozvoje franchisového podnikání v Evropě, tak klikněte zde (https://www.global-franchise.com/insight/is-europe-really-closed-for-business).

Global Franchise | The source for master franchising


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu