• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Franšíza. Jak celý koncept vlastně funguje?

Franšíza. Jak celý koncept vlastně funguje?

O franšíze jste jistě slyšeli už několikrát ze všech stran. Určitě tedy víte, jaké jsou její výhody a proč si ji řada začínajících podnikatelů tak oblíbila. Jak ale celý franšízový koncept vlastně funguje, že je stále oblíbenější formou podnikání?

Franšíza v praxi

V praxi franchising funguje tak, že franšízor nabídne zájemci o podnikání, tzv. franšízantovi, ucelený podnikatelský balíček. Ten obsahuje unikání know-how a dobré jméno společnosti, finanční podporu, investici do marketingu a reklamy či ověřené podnikatelské postupy a metody. Například franšízová síť EXTÉRIA MARKET zajistí pro své nové franšízanty také kompletně vybavenou pobočku na klíč společně se zaměstnanci. Jelikož firma nabízí služby v oblasti BOZP a PO, pro své franšízanty organizuje také pravidelná školení, aby o problematice bezpečnosti práce měli neustálý přehled a mohli tak svým klientům poskytovat prvotřídní služby.

Všechny tyto aspekty jsou nezbytnou součástí pro úspěšné budování firemní strategie růstu. Díky podpoře franšízora získá franšízant všechny potřebné a důležité informace k fungování na trhu a v daném odvětví.

Franšízový koncept, tvořený na klíč, tak ve výsledku slouží oběma stranám. Franšízant se stará o budování dobrého povědomí o značce a dál podnikatelskou myšlenku rozvíjí. Franšízor zase poskytuje franšízantovi v rámci dohody a licence stabilní zázemí, jistotu a ověřené know-how, které do začátku každý podnikatel potřebuje. Navíc s franchisingem máte mnohem vyšší pravděpodobnost úspěchu již v prvních měsících po vstupu na trh.

Zaujal vás franšízový koncept? Pojďte do toho s námi

Chcete se o franchisingu dozvědět více nebo se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET rovnou přidat? Ať tak či onak, neváhejte kontaktovat manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753, který vás do franšízového podnikání zasvětí.

Přečtěte si další zajímavosti o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Franšíza je skvělou podporou zejména začínajícím podnikatelům, kteří jsou ve světě byznysu úplnými nováčky. Jak vlastně celý koncept funguje?


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu