• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Marcel Mráz zúročí v TAB Board své podnikatelské zkušenosti

Marcel Mráz zúročí v TAB Board své podnikatelské zkušenosti

Cílem vedení franšízového konceptu The Alternative Board v Česku je rozšířit svou síť do všech regionů. Díky tomu budou moci školení franšízanti a facilitátoři TAB poskytovat podporu podnikatelům a manažerům ve strategickém řízení firem.

Franšízanty TAB Board se mohou stát lidé, kteří mají zkušenosti s byznysem, a to jak z pozice podnikatelů, tak i senior manažerů nebo koučů a poradců. A právě takové zkušenosti má nový franšízový partner TAB Marcel Mráz, který nově poskytuje podporu majitelům malých a středních firem v regionu střední Čechy – východ. „Před tím, než se stal součástí našeho týmu, pohyboval se více jak 30 let v retailovém prostředí. Svoji firmu, v jejímž čele stál 20 let, vybudoval na „zelené louce“. Jeho podnikatelské zkušenosti tak budou velkým přínosem nejen pro působení pod hlavičkou TAB, ale hlavně pro jeho členy,“ říká Jana Škabradová, Operation Manager franšízové sítě TAB Board CZ.

V současné době najdou majitelé malých a středních firem podporu podnikatelských boardů TAB ve 13 regionech. „Některé kraje jsme rozdělili do více částí. Důvodem je fakt, že například Středočeský kraj, ve kterém v současnosti působí 2 franšízanti, je příliš velký na to, aby byl jeden partner schopen „obsloužit“ jeden region,“ doplňuje Škabradová.

Co vše má franšízant TAB na starosti?

Majitel franšízové licence buduje vlastní boardy, organizuje jejich zasedání, na kterých členové získají praktické rady, osvědčená řešení s cílem zlepšit faktické výsledky. Zároveň také vede měsíční osobní business koučink členů, který řada z nich považuje za velký benefit svého členství v TAB. Pro efektivní rozvoj svých členů mají franšízanti k dispozici sofistikované originální patentované online nástroje, které vznikly a jsou stále zdokonalovány na základě více jak 30letých zkušeností zakladatelů konceptu The Alternative Board z USA.

Dodržováním a používáním osvědčeného know-how mohou franšízanti počítat s trvalým měsíčním příjmem, který poroste v závislosti na rozvoji jeho byznysu. To vše s podporou poskytovatele franšízy a jeho týmu. Uchazeč o franšízu kromě franšízové licence získá školení, během něhož se mimo jiné naučí, jakým způsobem získávat nové členy, jak řídit zasedání TAB a vést i následný koučink.

Chcete si i Vy stát součástí týmu TAB, který pomáhá podnikatelům v Česku růst?

Rádi se s Vámi setkáme. Neváhejte nás proto kontaktovat, a to jak na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 724 111 323.

Marcel Mráz zúročí v TAB Board své podnikatelské zkušenosti


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu