• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NORDSEE

NORDSEE
  •    Ms. Alev Amuroglu, Franchise Manager
  •    NORDSEE GmbH, Herwigstraße 16, 27572 Bremerhaven
  •    www.nordsee.com
  •    www.facebook.com/NORDSEEDeutschland
  •    +49 47113 7819
  •    fax: +49 47113 70 7819

NORDSEE pokrývá celé spektrum rybích produktů. Od roku 1896 si vybudovala své jedinečné postavení v restauračním průmyslu jako společnost, která poskytuje rozmanitost a prvotřídní kvalitu a získává své ryby udržitelným způsobem.

NORDSEE nabízí nejkvalitnější ryby a mořské plody od roku 1896 v Německu a od roku 1899 v Rakousku. Jsme hrdí na naše ryby pocházející z udržitelných zdrojů a jednáme s respektem na základě naší environmentální, sociální a ekonomické odpovědnosti. Meziresortní výbor pro udržitelnost řídí další rozvoj řízení udržitelnosti NORDSEE.

nordsee-fische

Již více než století poskytuje NORDSEE lidem v celém Německu a Rakousku čerstvé ryby a lahodné rybí produkty. Zaměřujeme se na odbornost, nadšení, tradici a udržitelné využívání ryb.  

Klademe zvláštní důraz na přirozenost, kterou striktně dodržujeme při všech našich aktivitách.

Vědomě se vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše rybí produkty také pocházejí výhradně z regulovaných výlovů. Představujeme také rostoucí řadu vysoce kvalitních ryb a měkkýšů z certifikované ekologické akvakultury.

Velkými písmeny se v našich restauracích píše také přirozenost. Například ve vybavení restaurace používáme přírodní materiály – od barev přes dřevo až po využití zelené elektřiny a mnoho dalšího.

Přirozenost také znamená ocenit rozmanitost našich zaměstnanců v našem týmu, být autentičtí a podporovat gastronomickou odbornost našich zaměstnanců. Jsme hrdí milovníci ryb, kteří poskytují našim hostům potěšení a nadšení.

Chceme být také upřímní a autentičtí v naší komunikaci. Víme, že ne každý má rád ryby a my jim také vycházíme vstříc. A pro ty ostatní, kteří mají rádi ryby, jsme tu pro ně. Ať už jde o grilované, smažené nebo uzené ryby nebo lahodné sushi – NORDSEE má perfektní produkt pro každého milovníka ryb. 

Restaurace

V našich restauracích najdete celou řadu čerstvých a přírodních rybích pokrmů, salátů a nápojů, které si můžete vychutnat přímo v restauraci. Jakékoli z našich pokrmů si můžete vychutnat také jako jídlo s sebou. 

nordsee-lachs

Občerstvení

Všechny prodejny NORDSEE prodávají také občerstvení. Můžete si vybrat mezi slanými bagetami, lahodnými sendviči, ručně rolovanými wrapy, čerstvými saláty, různými sushi a různými teplými svačinovými boxy a vychutnat si je hned s sebou. 

nordsee-gemuese

Franšíza NORDSEE

Naši franšízoví partneři již spravují více než 100 poboček. Ale to je jen začátek. Chceme i nadále růst a zvát skutečné podnikatele, aby s námi měli úspěšnou budoucnost. Hledáme tedy partnery český trh. 

Náš mezinárodní franšízový model

Mezinárodní franšízový model se zaměřuje na expanzi v zemích a regionech, kde NORDSEE ještě není přítomna. NORDSEE poskytuje svým partnerům poradenství v důležitých tématech, jako je výběr místa, logistika a školení zaměstnanců.

Tento franšízový model je vhodný pro partnery, kteří mají vysokou likviditu, aby během několika let otevřeli několik restaurací v regionu.

Stáhnout přílohy:

Skupina: Zahraniční franchisové koncepty – mimořádní členové
Druh činnosti: Potraviny / gastronomie
Původ franchisy: Mezinárodní
Velikost vstupní investice: 30 000 EUR
Kauce / Deposit: 30 000 EUR
Průběžný poplatek / Royalties: 5 %
Marketingový poplatek: 2 %

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu