• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Linguaphone Group Ltd

Linguaphone Group Ltd
  •    Imogen O´Mahony/Marketing Executive & New Business
  •    St. George’s Square, New Malden, KT3 4HG, Londýn, Velká Británie
  •    http://www.pingusenglish.com
  •    44(0)2086876072

Pingu´s English - celosvětová špička v předškolní výuce anglického jazyka.

Pingu's English je anglická škol(k)a pro děti nabízející jedinečné a celosvětově osvědčené učební metody kombinující kurzy výuky anglického jazyka s výukou životních dovedností ve více než 20 zemích po celém světě, a to již od roku 2006.

Ve školách Pingu´s English používají osvědčené a inovativní techniky učení založené na hře, aby pomohly dětem ve věku 3–8 let a více objevovat angličtinu, matematiku, sociální gramotnost, umění, vědu a mnoho dalších životně důležitých dovedností, které je připravují na formální školní vzdělávání.

Třídy Pingu´s English se vzdálily od tradičního školního modelu. Místo toho se zde praktikují živá, poutavá a interaktivní sezení, která zahrnují vše od her a řemesel po příběhy a písně podle podobného modelu Montessori školy pro kurzy angličtiny.

Jak si otevřít škol(k)u angličtiny Pingu´s English?

Nepotřebujete žádné speciální zkušenosti ani vzdělání, i když je důležité, abyste pro něj sdíleli určitou vášeň. Mezi naše nejsilnější partnery patří investoři a podnikatelé z jiných odvětví, včetně pohostinství, nemovitostí, ropy a plynu. To znamená ti, kteří viděli obrovský potenciál, který naše mezinárodní vzdělávací programy a osvědčená metoda mohou nabídnout.

Franchisa Pingu´s English nabízí mimo jiné budoucím master-franchisantům:

  • Flexibilitu pro řízení vlastního podnikání a otevírání nových škol (nebo jejich franchís) v dané zemi;
  • Podporu prodeje a marketingové činnosti, osvědčené nástroje pro nábor franchisantů a klientů; podporu při vytváření webových stránek, šablon a kampaní;
  • Přehlednou detailní franchisovou příručku; celý vzdělávací program pro učitele i management;
  • Tým pro rozvoj Vašeho podnikání, který Vám bude vždy k dispozici, aby Vám pomohl s cenovou strategií a iniciativami, díky kterým získáte správnou čistou marži z investice a nepodceníte své výdaje;
  • Rozsáhlou podporu při startu, školení a průběžné vedení anglického týmu Experienced UK Pingu.

Linguaphone Group Ltd

Skupina: Zahraniční franchisové koncepty – mimořádní členové
Druh činnosti: Služby, jazyková škola

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu