• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.
  •    Dagmar Zdrubecká, manažer projektu Broker Point Premium
  •    Office Park Nové Butovice (Budova B), Bucharova 1423/6, 150 00 Praha 5
  •    www.brokerpointy.cz
  •    (+420) 731 537 165

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Broker Consulting, přední česká finančně-poradenská společnost, a největší internetová banka v České republice - mBank, náležící do německé finanční skupiny Commerzbank, spojily v roce 2015 své síly, aby mohly poskytovat svým klientům ještě kvalitnější služby v oblasti finančního plánování, osobních financí, bankovních služeb i realitních služeb.

Síť prémiových poboček, nazvaných Broker Point Premium, přináší zcela unikátní koncept spojení obchodního místa banky, nezávislého finančního poradce a realitního konzultanta. Partner projektu (podnikatel) získává know-how k provozování moderního a plně vybaveného obchodního místa, ucelené produktové portfolio bankovních a finančních produktů, produktové a procesní školení a v neposlední řadě i provozní, marketingovou a obchodní podporu. V plánu je do dvou let otevřít celkem 70 prodejních míst.

Broker Consulting, a.s.

Skupina: Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti: Bankovní a finanční služby

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu