• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Beskyd Gastro a.s.

Beskyd Gastro a.s.
  •    Ing. Hana Zapletalová
  •    28. Října 960/178, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
  •    www.chodura.cz
  •    (+420) 737 225 900

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

V rámci novodobé historie se snažíme navázat na filozofii zakladatele tradice a vybudovat síť prodejen nového druhu. Hluboce totiž věříme, že maso a produkty z masa jsou základem české kuchyně, která je nedílnou součástí kulturního dědictví této země.

V nabídce prodejen je široká nabídka nejkvalitnějšího čerstvého masa a řady masných výrobků, od kvalitních párečků až po výběrové šunky a speciality. Sortiment v moderně vybavených prodejnách je ale navíc obohacen o potraviny, které se se základním sortimentem vhodně doplňují nebo se s ním přímo snoubí – kvalitní koření a marinády, čerstvé pečivo, ale i těstoviny, sýry a kvalitní vína. Vybrané prodejny nabízí také řadu salátů nebo teplá jídla.

Naší vizí je, stejně jako za časů pana Karla Chodury, aby profesionální personál v našich prodejnách dokázal uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a tím dostál dobré pověsti značky Chodura.

Co je franchisový systém UZENÁŘSTVÍ CHODURA ?

Nový originální profesionální systém, vycházející z praktických a ověřených zkušeností globálních franchisových projektů (evropských i mimoevropských) v oboru řeznictví - uzenářství, aplikovaný v rámci prostředí a legislativy České republiky.

Beskyd Gastro a.s.

Beskyd Gastro a.s.

Skupina: Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti: Potraviny / gastronomie
Původ franchisy: Lokální
Rok zahájení v ČR: 2015
Počet franchisových provozoven v ČR: 4

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu