• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o.
  •    Lenka Náměstková, DiS.
  •    Osiková 374, 289 37 Loučeň
  •    www.asistovane-hubnuti.com
  •    (+420) 604 219 187

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Systém asistovaného hubnutí® je franchisingový koncept odborníků ve světě výživy, nutričních terapeutů.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o byl založen Lenkou Náměstkovou, DiS. v roce 2006 jako logické pokračování fyzické osoby Lenka Náměstková.

Poskytuje služby především v oblasti redukce hmotnosti. Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která využívá k redukci pouze základní potraviny a redukuje hmotnost klientů bez nutnosti sportu! Je to velice důležité pro osoby se změněnou tělesnou schopností pohybu (ZTP), pro klienty před a po operacích, s vysokou nadváhou, ale rovněž pro všechny, kterým sport nepůsobí radost.

Metoda Systém asistovaného hubnutí® dosahuje nadstandartních výsledků zapracováním poznatků z biochemie do praxe. A přitom nejde o dietu v nyní používaném slova smyslu. Klient musí jíst všechny potraviny, nevylučuje ani sacharidové potraviny z jídelníčku, musí jíst správné a ne podhodnocené porce a nemusí cvičit. Terapeut každému klientovi nastaví individuální stravování podle konkrétních podmínek klienta.

Mýtus, že se při redukci musí cvičit, jsme překonali na tisících klientů a nejde o nějaké studie na 20 lidech.

Lidské tělo umíme opravovat pouze správně načasovaným jídlem, přičemž běžně vracíme krevní tlak a glykemii do normálu. Stejně jako další vychýlené hodnoty krevního obrazu, například kyselinu močovou, cholesterol nebo hodnoty jaterních testů.

Systém asistovaného hubnutí® je ryze český koncept založený na znalostech léčebné výživy. Byly do něho zapracovány poznatky nejen českých, ale i světových vědců v oblasti výživy, psychologie, endokrinologie a také další výsledky výzkumů lidského těla.

Franchisu Systému asistovaného hubnutí® může získat pouze nutriční terapeut, se vzděláním z VOŠ nebo VŠ se zaměřením diplomovaný nutriční terapeut.

Skupina: Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti: Služby v oblasti zdraví a zdravé výživy
Původ franchisy: Lokální
Velikost vstupní investice: 100.000 Kč/ 5 let, licence 5.000 Kč/rok
Celková investice: 120.000 - 150.000Kč
Rok zahájení v ČR: 2006
Rok zahájení v zahraničí: 2016
Počet vlastních provozoven v ČR: 2
Počet franchisových provozoven v ČR: 7
Průběžný poplatek / Royalties: 1000 Kč/ měsíc

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu