• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.
  •    Jan Brejl, obchodní ředitel a člen představenstva
  •    Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 - Chodov
  •    www.partners.cz
  •    www.denfinancnigramotnosti.cz
  •    (+420) 725 461 476

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Partners market se v roce 2009 stali největší finančněporadenskou firmou v České republice. Zásluhu na úspěchu poradenství Partners má především objektivita, nabídka exkluzivních produktů a pečlivá příprava a vzdělání finančních poradců Partners. Pomáháme lidem se zorientovat v džungli finančních produktů a plánovaných reforem. Odborníci a analytici Partners v čele s Pavlem Kohoutem, Alešem Tůmou a Josefem Uchytilem či Davidem Kučerou publikují v předních českých médiích i na finančním webu Finmag a portálu Peníze.cz. V roce 2013 se stali nositeli prestižního titulu Ruban d’Honneur v soutěži European Business Awards a v roce 2014 získali též ocenění Czech Superbrands. Partners zkrátka znamená: „Finanční poradenství jinak“. 

V roce 2013 začali Partners market budovat síť poradenských poboček Partners market, poskytujících na jednom místě všechny finanční služby včetně bankovních. Partners markety jsou dostupné i v menších regionech, mají dlouhou otevírací dobu a příjemný personál rád poradí se všemi finančními produkty a záležitostmi. Do pěti let Partners market plánují více než 200 Partners marketů po celé republice. Cílem je, aby profesionální a nezávislé finanční služby a kvalitní dlouhodobý servis byly dostupné všem.

Kontakt pro franchising: Petr Borkovec, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Skupina: Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti: Bankovní a finanční služby

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu