• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kdo budou vaši zákazníci, pokud se stanete našim franšízantem?

Kdo budou vaši zákazníci, pokud se stanete našim franšízantem?

V začátcích podnikání je jedním z prvních kroků určení cílové skupiny zákazníků. Znalost vašeho cílového zákazníka pomůže nejen lépe nastavit produkt jeho přáním a potřebám, ale také jej správně odprezentovat a předat mu všechny informace, které potřebuje o produktu či službě vědět. I to je jedna z věcí, se kterou si nemusíte lámat hlavu. Cílové zákazníky určuje zákon a my vám je nyní představíme!

Vzhledem k zákonné povinnosti vézt BOZP a PO agendu má každý podnikatel, ať už se jedná o právnickou či fyzickou osobu, se zaměstnanci či bez nich). Výši sankcí za porušení udává Zákon č. 251/2005 Sb., (Zákon o inspekci práce)který v případě, že dojde ke zjištění, že daná osoba nevede dokumentaci BOZP udává pokutu až do výše 1 000 000 Kč. 

OSVČ bez zaměstnanců

Část klientů je tedy tvořena drobnými živnostníky, kteří podnikají sami na sebe. Může se také časem stát, že klient, který začínal jako drobný živnostník, začne nabírat zaměstnance a stejně jako jakoukoliv další změnu, i tuto je třeba v dokumentaci BOZP a PO promítnout.

OSVČ se zaměstnanci, firmy

Další segment klientů tvoří firmy (malé i střední), které většinou mají do 100 zaměstnanců. Tito klienti mohou být z různých odvětví: administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace, doprava, skladování nebo IT.

Státní a soukromé instituce, obce, úřady

Specifickým zákazníkem jsou poté státní a soukromé instituce: ať už jde o mateřské či základní školy, státní a příspěvkové organizace, divadla, obecní domy, městské a obecní úřady.

Vašim zákazníkem tedy může být drobný živnostník, stejně jako jednatel velké korporace či starosta obce. Pro každého z nich jsou pravidla hry nastavená stejně a ani jednoho neminou. Na nás je jim jen poskytnout prvotřídní servis v oboru, který je v případě, že jej nebudou řešit, může stát až miliony korun na pokutách.

Jdete do toho s námi?

Láká vás poskytovat zákonem daný produkt? Hledáte obor vašeho podnikání a rádi byste měli za zády spolehlivého partnera, který tu bude pro vás vždy, když budete potřebovat? 

Jste ideální kandidát na našeho franšízanta! Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete mít vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu