• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jak si cizí podnikatelé pomáhají?

Jak si cizí podnikatelé pomáhají?

V dnešní uspěchané době si podnikatel váží každé volné minuty svého času a je rád, když stihne to nejdůležitější. Jak se tedy stane, že by si na sebe našli čas podnikatelé, co se ani neznají? Tak, že pochopí, že jim takové kontakty ve výsledku spoustu času ušetří. Pochopí totiž, jak networking funguje.

Kontakty jsou neocenitelné. První, co vás asi může napadnout je, že se na networkingových akcích hledají jen zákazníci, ale o tom to tak úplně není. Díky networkingu najdete mnohem více. Jde hlavně o spolupráci a to v jakékoliv formě. Jak už nového zaměstnance do vaší firmy, investora nebo jednoduše kontakt, který má zkušenosti co vy ne a ty jsou neocenitelné. 

A právě proto vznikl koncept Podnikatelského klubu Smart Network, se kterým přišla majitelka klubu Gabriela Mrkvicová. Klub vznikl v roce 2013 a od té doby se zde seznámilo a propojilo přes 6 000 podnikatelů. 

Jak to ve Smart Networku probíhá?

Kouzlo setkání hlavně je, že zde můžete potkat kohokoliv. Obor ani region tu totiž nehraje roli. Na akci může přijít kdokoliv, kdo má zájem. A právě díky klubu bez hranic zde najdete vše, co hledáte. 

Pro všechny je vhodný BUSINESS/MIX KLUB, kde se účastníci potkají jak s majiteli firem, podnikateli s dlouholetou praxí nebo i začínajícími podnikateli. 

Pro účastníky, kteří hledají propojení pouze v rámci nabídky pro firmy, tak pro ně je B2B KLUB.

V rámci obou klubů se akcí účastní jak jednotlivci podnikatelé, tak také majitelé malých, středních i větších firem. 

Majitelé středních a větších firem s minimálně 10 zaměstnanci (ale mají i desítky a stovky)  se mohou pravidelně potkávat v rámci CEO KLUBU. Jde o uzavřenou skupinu 12 členů, kteří se každý měsíc navzájem inspirují, radí a podporují a kde se kromě této skupiny každý měsíc potkají i s 2 zajímavými hosty.  CEO KLUB aktuálně probíhá v Praze i v Brně. 

Omezovat vás nebude ani místo setkání, akce se pořádají pravidelně ve čtyřech klíčových městech - Praha, Brno, Zlín, Olomouc, které jsou takticky vybrány tak, aby to nikdo neměl daleko.

Výhodou jsou také akce ONLINE, kde z pohodlí domova můžete navazovat kontakty bez toho, aniž byste se stresovali s cestou, nebo co si vezmete na sebe. Prostě zapnete počítat odkudkoliv a jste na akci.

Jak si cizí podnikatelé pomáhají?

Zda vás koncept zaujal a chtěli byste být také součástí komunity podnikatelů. Jako host můžete jít na první akci a pak až se rozmyslet, jestli se chcete stát členem.

Podívejte se na naše nejbližší plánové akce a zúčastněte se.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu