• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hypotéky jsou passé, prodávejte službu danou zákonem!

Hypotéky jsou passé, prodávejte službu danou zákonem!

Nacházíme se v tzv. hypoteční krizi. Většina lidí již nedosáhne na hypotéku a úrokové sazby asi jen tak nepoklesnou. Pokud jste obchodoval/a v tomto odvětví, může být pro vás nynější situace dosti nepříjemná. My vám ale nabízíme jisté podnikání i v nejisté době: prodávejte BOZP a PO!

Hypotéky jsou passé, prodávejte službu danou zákonem!

 

Komplexní služba vyžadována zákonem

Stále mnoho podnikatelů nezná svou povinnost, která ze zákona vyplývá pro každou fyzickou a právnickou osobu v rámci BOZP a PO. A až 40 % z nich neřeší svou BOZP agendu komplexně. Naším cílem je ohledně BOZP povinnosti zvýšit povědomí a podat pomocnou ruku všem podnikatelům, kteří chtějí své podnikání ochránit před zbytečnými pracovními úrazy či pokutami. Přidejte se včas a pomozte nám si podmanit trh!

Chráníme podnikatele již 11 let

Extéria existuje od roku 2011 a celých jedenáct let chráníme podnikání více než 4900 firem před pracovními úrazy (a jejich následky) a sankcemi ze stran úřadů. A to jak v ČR, tak i na Slovensku. Nabízíme balíčky každému podnikateli na míru, dle jeho potřeb. Mezi našimi klienty jsou firmy, drobní živnostníci, školy, úřady, gastropodniky a zdravotnická zařízení.  

Pracujeme v týmu, dbáme na pozitivní a motivující atmosféru na pracovišti, aby se naši zaměstnanci do práce těšili. Radujeme se z úspěchu, stejně jako aktivně hledáme řešení problémů, které se naskytnou.

Pro pracanty máme nachystány odměny

Nachystány jsou pro pracovité zaměstnance odměny ve formě nezastropovaného výdělku, motivačních soutěží o automobily, wellness pobyty apod. Snažíme se své kolegy neustále vzdělávat a rozvíjet. Výhledově je možné tvořit v Extérii pasivní příjem, pokud má daný jedinec ambice vézt vlastní tým a posouvat svou kariéru vpřed.

Neváhej a prodávej!

Pokud máte chuť pracovat v oboru zabezpečování BOZP a PO malým a středním firmám a rád/a byste se přidal/a k nám, pak koukněte na aktuální vypsané pozice. Pokud máte ambice na to, s námi podnikat, neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu