• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VÝHODNÉ DOTACE NA OCHRANU DESIGNU pro franchisingové podniky

VÝHODNÉ DOTACE NA OCHRANU DESIGNU pro franchisingové podniky

Díky grantu z Fondu pro MSP můžete v roce 2022 získat ochranu pro svůj průmyslový vzor ve všech zemích EU za pouhých 88 EUR (běžná cena je 350 EUR). Zápis průmyslového vzoru Vám dává zákonné právo chránit vzhled (design) vašeho výrobku před paděláním.

Ochrana průmyslovým vzorem se nevztahuje jen na výrobky, ale jako průmyslový vzor si můžete nechat zapsat také design Vašich webových stránek, rozhraní počítačových aplikací či obal výrobku. Chránit průmyslovým vzorem můžete také vzhled Vaší franchisingové provozovny a jejího vybavení.

Potřebujete-li poradit, můžete využít v rámci tohoto dotačního programu službu IP Scan. Pověřený specialista Vám za pouhých 90 EUR analyzuje Vaše podnikání a pomůže Vám vypracovat strategii v oblasti nejen průmyslových vzorů, ale také v oblasti ochranných známek, obchodního tajemství či know-how.

PODEJTE SI ŽÁDOST!

JUDr. David Karabec, MPA, LL.M., člen České asociace franchisingu, je akreditován Úřadem průmyslového vlastnictví a EUIPO pro tento grantový program a rád Vám s čerpáním této dotace poradí. Žádost o dotaci může za Vás také podat a požádat o její proplacení na Váš účet. 

Podrobnosti o tomto programu najdete ZDE

JUDr. David KARABEC, MPA, LL.M.
advokát a franchisingový poradce
mobil: +420 602 331 905,
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.karabec.cz


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu