• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyzpovídali jsme zaměstnance z jedné z poboček EXTÉRIA MARKETU. Co nám o své práci prozradil?

Vyzpovídali jsme zaměstnance z jedné z poboček EXTÉRIA MARKETU. Co nám o své práci prozradil?

Zaměstnanci ve firmě jsou jako puzzle. Každý z nich představuje jednotlivý dílek, který je velmi důležitý. Společně totiž tvoří jednotný celek, který krásně funguje. Ztráta byť jednoho dílku pak představuje v obrazci díru, kterou jde jen těžko nahradit. A přesně proto by měli zaměstnavatelé o své zaměstnance pečovat. Jsou to totiž především oni, kteří na trhu tvoří celkový obraz firmy.  

Svou kariéru začala v roce 2019 jako asistentka call centra na centrále, později dostala nabídku být součástí pobočky EXTÉRIA MARKETU v Ostravě. Neváhala ani chvíli a nabídku přijala. Řeč je o zaměstnankyni franšízové pobočky, která se podělila o své pracovní zkušenosti, jež za dobu svého působení ve firmě EXTÉRIA získala. 

  1. Proč vás zaujala právě firma EXTÉRIA?

Dříve jsem pracovala jako fakturantka ve společnosti, která se problematikou BOZP zabývala. Díky tomu jsem se v oblasti bezpečnosti práce už orientovala a věděla jsem co a jak. To bylo pro mě velkou výhodou, protože jsem získané zkušenosti mohla uplatnit pro svou současnou práci.

  1. Co přesně máte ve společnosti na starost?

Mou pracovní náplní je především vyhledávání obchodních příležitostí, organizování porad s obchodníky, zpracování dokumentací, cenových nabídek a reportů. Zjednodušeně řečeno zajišťuju tedy kompletní chod celé ostravské franšízové pobočky.

  1. Co vás na vaší práci baví nejvíce a co vás na ni naopak štve?

Nejvíce mě baví volat si s klienty, zpracovávat cenové nabídky, spolupracovat s techniky, komunikovat s obchodníky a vlastně veškerá administrativní činnost. Vlastně mohu říct, že mě moje pracovní náplň baví kompletně celá.

Jsou však dny, kdy na druhé straně sluchátka narazím na klienty, kteří nejsou v dobrém rozpoložení. Vždy je ale potřeba nebrat si to osobně a naopak se snažit klienta otočit na svou stranu. Chybí mi také častější kontakt s obchodníky, abychom si mohli předávat zkušenosti a konkrétněji se bavit o daných problémech, které s klienty řeší.

  1. Jak hodnotíte spolupráci s centrálou? Jste s ní pravidelně v kontaktu?

S centrálou jsem v kontaktu pravidelně, zejména pak s telefonistkami z call centra a vedoucím techniků, se kterým řeším vše ohledně klientů. Na centrále oceňuji, že pořádá školení také pro své zaměstnance. Pod vedením zkušeného ředitele slovenské franšízové sítě mě velmi baví, protože mě vždy nakopne, když se mi práce zrovna nedaří a chybí mi potřebná motivace.

Chcete se i vy stát součástí franšízové sítě EXTÉRIA MARKET? Neváhejte kontaktovat manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753.

Spokojení zaměstnanci jsou nedílnou součástí každé úspěšné firmy. Vyzpovídali jsme proto jednu ze zaměstnankyň společnosti EXTÉRIA.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu