• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Franšízový trh očekává růst zájmu o podnikání

Franšízový trh očekává růst zájmu o podnikání

Zásadní roli ve franšízovém podnikání hraje mimo jiné také to, kdo se rozhodne pro kariéru podnikatele, jakou počáteční investici hodlá do startu podnikání vložit a v jakém oboru plánuje svou budoucnost. To potvrzuje také sám Marek Halfar, ředitel poradenské společnosti ve franchisingu PROFIT system. 

Výhodou je, že příležitost získat franšízovou licenci existuje napříč všemi obory podnikání. Spousta franšízových sítí navíc plánuje rozšířit své působení a expandovat do zahraničí. V tom jim pomáhá master-franšízový partner, který v rámci získané exkluzivity vyhledává a uzavírá smlouvy s novými franšízanty. Ti pak v zahraničí pod jménem franšízové sítě dále rozvíjí a budují dobré jméno společnosti.

Díky tomuto konceptu tak řada franšízorů nevydělává pouze díky provozu vlastních poboček, ale také díky prodeji franšízových licencí, které franšízantům udělují.

Rozjeďte podnikání s franšízou

Vždy je lepší nebýt na vše sám. Přidejte se proto k franšízové síti EXÉTRIA MARKET. Kontaktujte manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753, který vás do franšízového podnikání zasvětí.

Franšízový trh očekává růst zájmu o podnikání


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu