• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jak zvládnout krizové období? Staňte se součástí franšízy

Jak zvládnout krizové období? Staňte se součástí franšízy

Kvůli přetrvávající krizi pocítila již řada podnikatelů krizi na vlastní kůži. Obecně je navíc známo, že s příchodem krize prudce vzroste také zájem o podnikání pod hlavičkou stabilního a zavedeného konceptu.

Zájem o vstup do franšízové sítě roste v nepříznivé době nejen u začínajících podnikatelů, ale také u lidí, kteří o rozjetí vlastního byznysu do té chvíle pouze uvažovali. Všechny zmíněné láká jedna společná věc. Tou je možnost vzít svou budoucnost do vlastních rukou a přestat se neustále přizpůsobovat požadavkům svého šéfa či majitele firmy.

„Začínající podnikatelé, ale i lidé, kteří se rozhodli pro změnu a chtějí opustit své místo například v korporátu, vnímají franchising jako způsob bezpečného rozjetí vlastního byznysu. Nemusí totiž přicházet s vlastním, novým nápadem, vyvarují se začátečnických chyb a mají neustálou podporu ze strany franšízora. Přesně to je na pořízení si franšízové licence nejvíce láká“, vysvětluje Lenka Nováková, franšízová specialistka portálu Franchising.cz.

Zájemci o podnikání by však měli mít na paměti také to, že úspěch je vždy podmíněný jejich samotnou iniciativou a nic jim nespadne samo do klína. To platí i v případě franšízového podnikání.

Připojte se ke stabilnímu konceptu

Staňte se součástí úspěšné franšízové sítě , která zajišťuje služby v oblasti BOZP a PO. Kontaktujte manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753.

Jak zvládnout krizové období? Staňte se součástí franšízy


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu