• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zahájit vlastní podnikání navzdory Coronové krizi?

Zahájit vlastní podnikání navzdory Coronové krizi?

Každý, kdo začíná se životaschopným podnikatelským nápadem, se může určitě vydat na cestu úspěchu i v době pandemie – franšízing může být dobrou volbou. Zde mohou zakladatelé zjistit, proč se nyní může vyplatit založit vlastní podnikání.

Existuje mnoho argumentů ve prospěch založení společnosti a začít podnikat uprostřed krize

Založení uprostřed Coronové krize? Mnozí nejprve odmítnou. Protože právě teď se zdá na první pohled důležité neriskovat a zůstat v bezpečném přístavu stálého zaměstnání. Ale ani to už není opravdu bezpečné. Mnoho průmyslových odvětví pracuje na zkrácenou dobu a mnoho pracovních míst bude dlouhodobě ohroženo. V závislosti na oblasti jejich činnosti jsou některé společnosti obzvláště těžce zasaženy poklesem tržeb způsobeným krizí.

Najděte odvětví s potenciálem

Nejprve je důležité sledovat potřeby trhu a nechat se inspirovat. Některá odvětví podnikání, jako je gastronomie, mají v současné době poměrně špatné počáteční podmínky, zatímco jiná zažívají boom. Na vzestupu je například zajištění bezpečnosti práce a hygienické podmínky na pracovištích zaměstnavatelů. Ti kladou na tento obor velký důraz díky Covidu 19, který je stále aktuální. Velkým rizikem je přijít o zaměstnance z důvodu nutné karantény v případě, že byly v kontaktu s nakaženým člověkem. Takto se může stát, že přijdete o tyto své zaměstnance ze dne na den. Výroba i služby budou najednou ochromené a podnikatelé ztratí své příjmy. BOZP je odvětví, které tady bude i přes vládní nařízení a omezení dále fungovat pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích.

Využijte krizi jako příležitost

Coronová krize není důvodem k pozastavení snu o Vašem vlastním podnikání, o vlastní firmě. Existuje dostatek obchodních modelů, které nejsou pandemií ovlivněny, jako je franšízový model EXTÉRIA MARKET, který se zaměřuje na bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců na pracovištích, i co se týká hygienických podmínek. Nemusíte být ten odborník (bezpečák). V tomto franšízovém konceptu může velmi dobře uspět podnikatel, který má obchodního ducha, a dokáže nadchnout svůj tým obchodníků, a tím si zajistí dostatek smluvních partnerů v regionu. Tento koncept má hlavní výhodu ve vyvolání potřeby u klientů, která je touto krizí zajištěna. Podnikatelé si potřebu uvědomují a chtějí mít zajištěné BOZP od profesionální firmy. Tento koncept se odlišuje od konkurence na trhu v BOZP, díky tomu úspěšně 7 let roste. Kontaktujte nás pro více informací a pak se rozhodnete, zda je to správný krok pro Vaše nové podnikání a tvoření pasivního příjmu.

Pokud chcete vědět, jak se osamostatnit a získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

Zahájit vlastní podnikání navzdory Coronové krizi?


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu