• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nejlepší obchodníci Extéria Market měsíce převzali Škody Octavie!

Nejlepší obchodníci Extéria Market měsíce převzali Škody Octavie!

Nejlepším obchodníkům uplynulého měsíce celé franchisové sítě EXTÉRIA MARKET byly předány dvě vozidla Škoda Octavia. Splnili si tak odměnu v rámci motivační soutěže vyhlášené centrálou sítě EXTÉRIA, kdy každý měsíc centrála odměňuje ty nejlepší z řad obchodníků v podobě vozidla Škoda Octavia ZDARMA k užívání.

Tito nejúspěšnější obchodníci měsíce dokázali, že i v současné nelehké koronavirové situaci je pro klienty z řad podnikatelů velmi důležitá podpora a opora silného partnera, na kterého se mohou spolehnout nejen v oblasti zákonných povinností bezpečnosti práce, ale také v oblasti dodržování hygienických předpisů na pracovišti a zmírnění dopadů pandemie Covid-19 na firmy a jejich zaměstnance. A takovýmto partnerem síť EXTÉRIA je!

Centrála sítě EXTÉRIA tak přeje svým obchodníkům měsíce co nejvíce bezpečně najetých kilometrů a mnoho úspěchů do dalších měsíců, kdy tato motivační soutěž i nadále pokračuje. Může se jí tedy i v následujících měsících zúčastnit každý obchodník franšízy EXTÉRIA MARKET, záleží tak jen na Vás, zda v ní budete jezdit právě Vy!

Neváhejte a staňte se obchodníkem či majitelem vlastní pobočky EXTÉRIA MARKET, zapojte se do soutěže a získejte odměnu Škoda Octavia!! Auto zdarma k užívání každý měsíc!!

Zajímá vás, jak můžete lépe a efektivněji podnikat? Nebaví Vás zaměstnání? Chcete něco svého?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Pokud chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET a mít svou pobočku EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě, kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

Nejlepší obchodníci Extéria Market měsíce převzali Škody Octavie


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu