• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

BALONY.EU, s.r.o.

BALONY.EU, s.r.o.
  •    Libor Staňa - jednatel
  •    Břestek 316, 687 08 Břestek
  •    www.balony.eu
  •    (+420) 774 996 622

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

„Pojďme pracovat společně, nabízejme jen to nejlepší na trhu, létejme profesionálně … jen tak dosáhneme vyšších zisků a maximální spokojenosti našich klientů“, říká Libor Staňa, majitel společnosti.

Cílem franchisy BALONY.EU je působit na zákazníky příjemným dojmem, oslovit moderním stylem prodeje, který je zaměřený na skutečná přání a potřeby zákazníků.

Záměrem všech partnerů franchisového systému BALONY.EU je vybudovat známe a vyhledávané značky v oblasti balonového létání, vytvoření pozitivních asociací u zákazníků (Daruj zážitek! Daruj let balonem s BALONY.EU) a vnímání letů balonem jako exkluzivní služby a nezapomenutelný zážitek.

Franchisový systém BALONY.EU nabízí mnohaleté zkušenosti z oblasti letů balonem a provozování leteckých prací, silné a lehce zapamatovatelné logo a design provozoven, komplexní systém pro úspěšné vybudování a řízení franchisových prodejen. Budoucím franchisantům nabízíme podnikání pod silnou značkou, provozní oprávnění na letecké práce, informační systémy pro správu klientů, letů, nákupů služeb a zboží, rezervace a objednávky, call centrum. Balony a techniku, marketing, reklamu a podporu prodeje, exkluzivitu pro region, možnost zvyšování kvalifikace, školení, přezkoušení, trénink pilotů a posádek a mnoho dalšího.

Více informací získáte, pokud nás kontaktujete! Těšíme se na Vás i Vaše dotazy.

Libor Staňa
jednatel
774 996 622
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Jan Varga
603 155 017
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Skupina: Franchisové koncepty - mimořádní členové
Druh činnosti: Služby
Rok zahájení v ČR: 2004

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2021 Česká asociace franchisingu