• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Franchising se společností TrustWorthy Investment Holding SE - pozvánka na ROADSHOW

Franchising se společností TrustWorthy Investment Holding SE - pozvánka na ROADSHOW

TrustWorthy Investment Holding SE se prostřednictvím svých spolupracovníků podílí na tvorbě majetku v drahých kovech, numismatice a diamantech u klientů. Naše rady jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.Klient je pro nás na prvním místě a  omáháme mu nalézt řešení a orientovat se na trhu s drahými kovy, numismatikou a diamanty. Efektivními a bezplatnými konzultacemi pomáháme našim klientům bezpečně ukládat finance.

Celou formu podnikání pod franchisingem nastavujeme několik let. Nechali jsme si vypracovat analýzu naší společnosti, do procesu jsme zapojili člena správní rady České asociace franchisingu pana RnDr. Jiřího Lošťáka, Ph.D. a vypracovali jsme detailní plán, jak postupně rozšiřovat naši síť v rámci celé České i Slovenské republiky. Aktuálně máme otevřeny dvě aktivní franšízy v České republice v Praze a v Českých Budějovicích, na Slovensku v Bratislavě.

ROADSHOW

Počínaje dubnem 2022 TrustWorthy Investment zahajuje projekt pod názvem Roadshow, během něhož se budou moci všichni zájemci dozvědět více informací o jedinečné možnosti franšízového spolu-podnikání pod značkou TrustWorthy Investment.
Jednotlivé prezentace budou probíhat v následujících městech:
Brno: 6.-7.4.2022
Ostrava: 13.-14.4.2022
Plzeň: 20.-21.4.2022
Liberec: 27.-28.4.2022

V budoucnu TrustWorthy Investment plánuje otevření franchisingových poboček i v dalších městech: Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Olomouc,Pardubice, Ústí nad Labem a Zlín.

Franchising se společností TrustWorthy Investment Holding SE - pozvánka na ROADSHOW

ZVEME VÁS!

Pokud Vás informace o franšízingu zaujaly a chtěli byste se zúčastnit jedné ze schůzek Roadshow,napište nám zprávu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se Vám obratem ozveme.
Nenašli jste mezi jmenovaným i Vámi preferované město?
Měli byste zájem o rozjetí franšízy v jiném městě nebo na Slovensku?
Napište nám zprávu a domluvíme se na osobní schůzce, kde Vám vše detailně vysvětlíme.

Můžeme s hrdostí prohlásit, že „nyní jsme připraveni na plný plyn spustit projekt Franchisingového systému v rámci společnosti TrustWorthy Investment Holding SE v praxi“, říká pan Jaroslav Musil, ředitel franchisingové sítě, pod jehož záštitou je celý projekt veden.
"Máme velmi dobré zázemí centrály,komplexní informační systém, širokou nabídku produktů a služeb a hlavně silnou značku."

Jaroslav Musil
ředitel franchisingové sítě TrustWorthy Investment Holding SE

Jaroslav Musil ředitel franchisingové sítě TrustWorthy Investment Holding SE


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu