Systém asistovaného hubnutí s.r.o.
  • Lenka Náměstková, DiS.
  • Osiková 374, 289 37 Loučeň
  • namestkova@systemah.cz
  • www.asistovane-hubnuti.com
  • (+420) 604 219 187

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Systém asistovaného hubnutí® je franchisingový koncept odborníků ve světě výživy, nutričních terapeutů.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o byl založen Lenkou Náměstkovou, DiS. v roce 2006 jako logické pokračování fyzické osoby Lenka Náměstková.

Poskytuje služby především v oblasti redukce hmotnosti. Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která využívá k redukci pouze základní potraviny a redukuje hmotnost klientů bez nutnosti sportu! Je to velice důležité pro osoby se změněnou tělesnou schopností pohybu (ZTP), pro klienty před a po operacích, s vysokou nadváhou, ale rovněž pro všechny, kterým sport nepůsobí radost.

Metoda Systém asistovaného hubnutí® dosahuje nadstandartních výsledků zapracováním poznatků z biochemie do praxe. A přitom nejde o dietu v nyní používaném slova smyslu. Klient musí jíst všechny potraviny, nevylučuje ani sacharidové potraviny z jídelníčku, musí jíst správné a ne podhodnocené porce a nemusí cvičit. Terapeut každému klientovi nastaví individuální stravování podle konkrétních podmínek klienta.

Mýtus, že se při redukci musí cvičit, jsme překonali na tisících klientů a nejde o nějaké studie na 20 lidech.

Lidské tělo umíme opravovat pouze správně načasovaným jídlem, přičemž běžně vracíme krevní tlak a glykemii do normálu. Stejně jako další vychýlené hodnoty krevního obrazu, například kyselinu močovou, cholesterol nebo hodnoty jaterních testů.

Systém asistovaného hubnutí® je ryze český koncept založený na znalostech léčebné výživy. Byly do něho zapracovány poznatky nejen českých, ale i světových vědců v oblasti výživy, psychologie, endokrinologie a také další výsledky výzkumů lidského těla.

Franchisu Systému asistovaného hubnutí® může získat pouze nutriční terapeut, se vzděláním z VOŠ nebo VŠ se zaměřením diplomovaný nutriční terapeut.


Skupina:Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti:Služby v oblasti zdraví a zdravé výživy
Původ franchisy:Lokální
Velikost vstupní investice:100.000 Kč/ 5 let, licence 5.000 Kč/rok
Celková investice:120.000 - 150.000Kč
Rok zahájení v ČR:2006
Rok zahájení v zahraničí:2016
Počet vlastních provozoven v ČR:2
Počet franchisových provozoven v ČR:7
Průběžný poplatek / Royalties:600 Kč/ měsíc