SUNKINS a.s.
  • Marta Nosková
  • Americká 579/17, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
  • marta.noskova@svet-zdravi.cz
  • www.svet-zdravi.cz
  • (+420) 774 310 038

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Svět zdraví je síť specializovaných poraden zaměřených na výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Individuální výživový plán sestavený na základě výsledků KNT zcela zásadně pomáhá jak klientům s nadváhou, tak i sportovcům nebo dětem či diabetikům.

Diagnostika KNT je v poradnách doplňována základní diagnostikou skladby organismu, kterou provádíme na profesionálních přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví, určením míry stresové zátěže a měřením schopnosti organismu zvládat stres. Dále nabízíme možnost biochemického rozboru krve, který následně vyhodnocuje Vědecko-lékařská rada Světa zdraví s přímým vlivem na finální sestavení vhodného stravování a výživy pro každého klienta. Využít lze i genetické testování.

Celková péče o zdraví a správnou výživu klienta je uzavřena nabídkou prémiových doplňků stravy a funkčních potravin od firmy SUNKINS. Tyto doplňky svým složením a výživovými hodnotami patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí, a klientům umožňují snáze a rychleji dosáhnout požadovaných cílů.

Provozovatelem franchisového konceptu je ryze česká společnost SUNKINS a.s., která má 20 let zkušeností v oboru. V současné době má v České republice otevřeno 65 franchisových poraden, na Slovensku 16 a v Polsku 3.


Skupina:Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti:Služby v oblasti zdraví a zdravé výživy
Původ franchisy:Lokální
Celková investice:350.000 – 700.000 Kč
Rok zahájení v ČR:2011
Rok zahájení v zahraničí:2011
Počet vlastních provozoven v ČR:8
Počet franchisových provozoven v ČR:65