Smart Network Business Center s.r.o.
  • Ing. Gabriela Mrkvicová - jednatelka
  • Provozovna: Centrum Viktoria, (3.patro), Vodařská 2, 619 00 Brno
  • info@smart-network.cz
  • www.smart-network.cz
  • (+420) 775 649 843

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Podnikatelský klub Smart Network vznikl v roce 2013. Za dobu své existence stačil uspořádat stovky podnikatelských setkání. Každé z nich bylo jiné, na jedinečnosti business akcí si totiž zakládá. Vždy potkáte někoho nového, dozvíte se něco nového, objeví se nová příležitost.

Jsme dynamický klub, na stagnaci v jakémkoliv ohledu si nepotrpíme.

Naše business akce jsou otevřené jak ČLENŮM klubu, tak i HOSTŮM.

Ke každému přistupujeme individuálně a vnímáme jej jako jedinečnou osobnost, která má různé zkušenosti, kontakty a názory, tedy vždy má čím přispět a obohatit každé setkání.

Pořádáme: business rána, business obědy, business večery, společenské události, vzdělávací semináře, sportovní akce, MasterMinding, SMART CEO KLUB, Smart Network.

Ve Smart Network věříme, že osobní doporučení je vždy tou nejlepší garancí kvality. Budujeme nová obchodní partnerství a zároveň stále udržujeme ta stávající. Vytváříme a rozvíjíme vztahy na základě důvěry. A klíčem k tomu všemu je pro nás networking!

Podnikatelský klub Smart Network a vytváří prostředí, kde podnikatelé sdílí své zkušenosti a kontakty. Můžete nás najít v 7 městech České republiky a získat kontakty, inspiraci a obchod. Již sedmý rok pořádáme networkingové akce.

Nabízíme k prodeji franchisu v jakémkoliv městě v ČR a SR. Plánujeme prodej vlastních poboček Praha, Olomouc, Jihlava (jiné město na Vysočině).

Více informací o franchise získáte přímo u výše uvedené kontaktní osoby.

POMÁHÁME VÁM RYCHLE NAJÍT, CO POTŘEBUJETE I TO, O ČEM JEŠTĚ NEVÍTE, ŽE POTŘEBUJETE.

 


Skupina:Franchisové koncepty - mimořádní členové
Druh činnosti:Vzdělávací služby
Rok zahájení v ČR:2013