LUMA GROUP s.r.o.
  • Martina Vojtíšková
  • Rumunská 238/36, 120 00 Praha 2
  • martina.vojtiskova@dietavkrabicce.cz
  • www.dietavkrabicce.cz
  • (+420) 725 830 030

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


DIETAVKRABICCE.CZ je zdravý způsob stravování formou krabičkové diety.

Na českém trhu působí již od roku 2011 a řadí se mezi průkopníky, kteří přišli na český trh s nabídkou tohoto typu stravování. Díky bohatým zkušenostem a profesionálnímu přístupu je v současné době jedničkou na trhu krabičkových diet.

Za dobu svého působení mají klienti k dispozici 15 odběrných míst po celé Praze, Praze-východ a Praze-západ. Krabičkové stravování je velice populární způsob zdravého stravování, kdy klient na každý den obdrží celodenní stravu zahrnující 5 perfektně vyvážených, čerstvých jídel: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Klient si může vybrat z několika variant programů hubnoucích či programů udržovacích. Receptury samotných jídel sestavují odborníci z oblasti výživy. Právě rostoucí trend zdravého životního stylu dává tomuto konceptu vysoký potenciál růstu také v budoucnosti. Společnost má nastaveny ty nejvyšší standardy týkající se zákaznického servisu a dodržování vysokých hygienických standardů. Franchisingový vztah považujeme za dlouhodobé propojení dvou obchodních partnerů s cílem úspěchu obou zúčastněných stran a tomuto přístupu přizpůsobuje také své franchisingové podmínky. Jedná se o jednoduchý obchodní model se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu a rychlou návratností investic.

Využijte proto naší nabídku zřízení pobočky zavedené značky na trhu a otevřete si vlastní pobočku DIETAVKRABICCE.CZ ve Vašem městě.

Společnost DIETAVKRABICCE.CZ nabízí franchisingovou spolupráci v rámci České republiky a masterfranchisingovou spolupráci pro Slovenskou republiku, Maďarsko, Polsko, Německo a Rakousko.


Skupina:Franchisové koncepty - mimořádní členové
Druh činnosti:Služby