JPServis, a.s.
  • Ing. Marek Cagášek, BA (Hons), ředitel společnosti a člen představenstva
  • Chodovská 228/3, 141 00 Praha 4
  • marek.cagasek@jpservis.com
  • info@jpservis.com
  • www.jpservis.com
  • (+420) 271 003 288

Společnost JPServis, a.s. je od svého vzniku v roce 1995 provozovatelem sítě obchodů typu Convenience Stores po celé ČR. Tento formát menších prodejen nabízí zákazníkům větší pohodlí při nákupu i při okamžité spotřebě zakoupeného zboží. Nabízí široký sortiment potravin, čerstvého zboží a ostatních výrobků a služeb každodenní potřeby.
Obchody jsou vhodné pro umístění do frekventovaných míst, jako jsou vlaková a autobusová nádraží, pěší zóny, dopravní uzly MHD nebo zdravotnická zařízení. Tyto moderní obchody lze budovat v současných i historických budovách. Všechny prodejny mají jednotný výrazný design, který odpovídá světovým trendům a zároveň maximalizuje efekt v oblasti impulsních nákupů.
Síť obchodů pod značkou PONT Market (Pohodlný Obchod Na Trase) obslouží za rok více než 9 milionů spokojených zákazníků na 26 místech celé ČR.
JPServis jako poskytovatel franchisingové koncepce, vyvinul a v praxi ověřil všechny postupy, systémové procesy, dodavatele výrobků i služeb. Pečlivě vyškolený personál centrály společnosti je připraven a již poskytuje služby i pro franchisingové prodejny.


Skupina:Není členem ČAF
Druh činnosti:Obchod
Původ franchisy:Lokální
Velikost vstupní investice:200.000 - 500.000 Kč
Rok zahájení v zahraničí:1995
Počet vlastních provozoven v ČR:25
Počet franchisových provozoven v ČR:1