IWG Management (Czech Republic) s.r.o.
  • Karel Pelán, Country Manager Czech & Slovakia
  • Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4
  • karel.pelan@iwgplc.com
  • www.IWGPLC.COM
  • +420 602 366 070

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Společnost IWG (International Workplace Group) byla založena v roce 2016 jako holdingová skupina pro různé společnosti s flexibilním pracovním prostorem pod různými značkami (např. Regus, Spaces, HQ, No 18, Signature by Regus; v České republice konkrétně Regus a Space), a má přes 3 500 poboček ve 120 zemích.

Jako provozovatel flexibilních kanceláří jsme v průběhu uplynulých 30 let rozvinuli několik různých konceptů odpovídajících různým pracovním stylům a finančním možnostem klientů. Klientem může být každý, kdo požaduje flexibilitu, tedy jak podnikatel na volné noze, tak nadnárodní korporace.

Regus nabízí profesionální pracovní zázemí v plně vybavených privátních kancelářích s kompletními službami, moderní zasedací místnosti a business lounge na více než 3 000 místech po celém světě.

Spaces je trendy coworkingový prostor, který kromě vybavených soukromých kanceláří nabízí velkorysé sdílené prostory tzv. business club s praktickým zónováním. Kromě tradičního coworkingu se zde nachází např. klidová zóna, prostor pro eventy a networking, ale také vlastní kavárna Spaces Café.

Coworkingové prostory Spaces můžete navštívit v Praze (Albatros, Nile House, Smíchoff a v květnu 2020 se otevře centrum Parkview).

Díky dlouholeté praxi a prověřenému know-how dokážeme zájemcům o franchising poskytnout osvědčené nástroje k vybudování a úspěšnému provozování center Regus nebo Spaces. Velmi zajímavou podporou je i začlenění do mezinárodní sítě více než 3 500 center ve 120 zemích světa, která čerpá z celosvětově řízených marketingových kampaní.

Podporu v České republice zajišťuje společnost IWG Management (Czech Republic) s.r.o. a její Country Manager pro ČR a SR a mezinárodní tým IWG.

IWG Management
IWG Management

Více informací na:

www.iwgplc.com/OurCompanies

www.regus.com

www.spacesworks.com

 


Skupina:Franchisové koncepty - mimořádní členové
Druh činnosti:Reality, coworkingová centra, služby
Rok zahájení v ČR:2016