Foreigners.cz, s.r.o.
 • Andrea Tkačuková
 • Masarykova 412/32, 602 00 Brno
 • andrea@foreigners.cz
 • www.foreigners.cz
 • (+420) 724 702 883

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Agentura Foreigners.cz poskytuje komplexní relokační služby pro expaty a usnadňuje tak zahraničním pracovníkům a studentům přesun z jejich země do ČR.

Zajišťujeme celé spektrum služeb, od pronájmu bytů, přes imigrační služby (víza), zdravotní pojištění, dopravu z letiště až po překlady. Pomáháme s orientací ve městě, vyhledáním vhodné školy a se vším, kde může cizinec narazit na jazykovou či kulturní bariéru. Jsme s našimi klienty v průběhu celého jejich pobytu v zemi, kdy nadále zajišťujeme drobné služby jako pravidelný úklid domácnosti, networkingové akce na seznámení se s novou komunitou, služby hodinového manžela, apod. Obecně řešíme jakýkoliv jiný problém, který zde cizinec může řešit.

Pomohli jsme už více než 4 000 spokojeným klientům, jsme členy European Relocation Association (EuRA) a Brno Expat Centre Referral Programme.

Naše firemní vize

 • Feel at home with us - díky nám se návštěvníci naší země cítí jako doma
 • Understand different - smyslem naší práce je zvyšovat vzájemné porozumění
 • Life full of possibilities - společně posouváme svět

Proč spolupracovat s Foreigners.cz

 • Koncept Foreigners.cz je na trhu jedinečný - relokační a imigrační služby ve spojení s franšízovou sítí a databází přímých kontaktů na vlastníky nemovitostí zajišťují značce Foreigners.cz jedinečné postavení na trhu. Chcete být také číslo 1 ve své oblasti?
 • Můžete růst s námi - díky našim 9 letům zkušeností s expaty víme, jak být úspěšní. Všechny naše pobočky jsou řízeny nezávisle. Všechny rostou minimálně od 30 % – 100 % ročně! Sedm let za sebou! Chcete růst s námi?
 • Neztrácejte čas - víme, jak obtížné je rozjet na dnešním trhu podnikání. Také víme, že spousta lidí vyhledává kontakt s lidmi z různých kultur, rádi se setkávají s cizinci a chtějí v této oblasti pracovat. Hledáme ty, kteří chtějí pracovat v mezinárodním prostředí a vlastnit svoje vlastní podnikání, ALE nechtějí ztrácet čas budováním firmy a touží růst rychleji! Chcete podnikat na vlastní pěst a pracovat s expaty?

Přidejte se k nám!

Aktuálně jsme v Brně a Praze a provozujeme franchise pobočky v Hradci Králové, Olomouci a Plzni. Aktivně hledáme kolegy v Ostravě, ale i Bratislavě a dalších lokalitách v ČR i zahraničí.

Jsme skupinou lidí, kteří s nadšením pomáhají cizincům a milují svoji práci. Rozumíme odlišným kulturám. Společně chceme posunout svět kupředu! Chcete společně s námi dosáhnout nemožného?

Hledáme nové franšizanty - všechna hlavní města s velkým výskytem expatů, střední Evropa i mimo Evropu. Momentálně hledáme vhodného kandidáta pro otevření frenšízy v Kyjevě (Ukrajina). Jsme exkluzivním partnerem společnosti CTP Invest, a máme na starosti projekt Domeq - od sehnání nájemníků pro toto luxusní ubytování spojené s co-workingem, až po spravování komunity Domqu.


Skupina:Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti:Služby
Původ franchisy:Lokální
Velikost vstupní investice:100.000 - 150.000 Kč (dle velikosti města)
Celková investice:130.000 Kč - 180.000 Kč
Kauce / Deposit:0 Kč
Rok zahájení v ČR:2009
Počet vlastních provozoven v ČR:2
Počet franchisových provozoven v ČR:5
Průběžný poplatek / Royalties:5.000 Kč + 3% az 6% (dle velikosti města)
Marketingový poplatek:0 Kč