Brands&Stories
  • Blanka Bukovská - Šéfredaktorka Brands&Stories
  • redakce@pribehyznacek.cz
  • www.pribehyznacek.cz/Brands-Stores.html
  • +420 777 878 817

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Brands&Stories je odborný tištěný B2B časopis o značkách, konceptech kamenných obchodů a marketingu at-retail. Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores. Malá slovní hříčka v názvu časopisu napovídá, že se zabývá značkami, lépe řečeno příběhy značek (Stories) a koncepty obchodů (Stores).

Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. V této části je také rubrika Franchising, která přináší informace a upoutávky na dění v této sféře podnikání a představuje čtenářům franchisové koncepty.

Neoddělitelnou součástí magazínu je příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů týkajících se retailu.

Brands&Stories vychází 4 krát ročně a je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a  ředitelů firem. Je také českým garantem světové soutěže EuroShop RetailDesign Award. Časopis je mediálním partnerem oborových sdružení, asociací, veletrhů, konferencí a jiných akcí.


Skupina:Přidružení členové