Beskyd Gastro a.s.
  • Ing. Hana Zapletalová
  • 28. Října 960/178, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
  • hana.zapletalova@chodura.cz
  • www.chodura.cz
  • (+420) 737 225 900

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


V rámci novodobé historie se snažíme navázat na filozofii zakladatele tradice a vybudovat síť prodejen nového druhu. Hluboce totiž věříme, že maso a produkty z masa jsou základem české kuchyně, která je nedílnou součástí kulturního dědictví této země.

V nabídce prodejen je široká nabídka nejkvalitnějšího čerstvého masa a řady masných výrobků, od kvalitních párečků až po výběrové šunky a speciality. Sortiment v moderně vybavených prodejnách je ale navíc obohacen o potraviny, které se se základním sortimentem vhodně doplňují nebo se s ním přímo snoubí – kvalitní koření a marinády, čerstvé pečivo, ale i těstoviny, sýry a kvalitní vína. Vybrané prodejny nabízí také řadu salátů nebo teplá jídla.

Naší vizí je, stejně jako za časů pana Karla Chodury, aby profesionální personál v našich prodejnách dokázal uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a tím dostál dobré pověsti značky Chodura.

Co je franchisový systém UZENÁŘSTVÍ CHODURA ?

Nový originální profesionální systém, vycházející z praktických a ověřených zkušeností globálních franchisových projektů (evropských i mimoevropských) v oboru řeznictví - uzenářství, aplikovaný v rámci prostředí a legislativy České republiky.

Beskyd Gastro a.s.

Beskyd Gastro a.s.


Skupina:Franchisové koncepty - řádní členové
Druh činnosti:Potraviny / gastronomie
Původ franchisy:Lokální
Rok zahájení v ČR:2015
Počet franchisových provozoven v ČR:4