Banka CREDITAS a.s.
  • Ing. Martina Hejnová, Ředitel odboru Treasury Sales
  • Opletalova 1418/23, 110 00 Praha 1 - Nové Město
  • martina.hejnova@creditas.cz
  • www.creditas.cz
  • (+420) 777 830 054

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo působí na finančním trhu již od roku 1996. Ze společnosti s regionální působností se přeměnila ve finanční instituci s celorepublikovou působností. Záložna CREDITAS je v současné době stabilní společností disponující pobočkovou sítí po celé České republice s kompletním portfoliem produktů pro fyzické a právnické osoby.

Jedním z nejžádanějších produktů pro firemní klientelu jsou devizové konverze. Výhodné, individuálně sjednané směnné kurzy a okamžitou realizaci spotové směny nabízí Záložna CREDITAS standardně v těchto měnách: CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, RUB a BGN. Pokud výše jednotlivé transakce dle kurzu ČNB v dané měně přesahuje ekvivalent 500 000 Kč, provádí Záložna CREDITAS devizové směny i v ostatních volně směnitelných měnách.

Mezi další produkty pro firemní klientelu patří úvěry a bankovní záruky, depozitní produkty či běžný účet bez poplatků za založení, vedení či zrušení. Běžný účet spolu s platební kartou společnosti MasterCard a bezplatným internetovým bankovnictvím tvoří plnohodnotný produkt srovnatelný s ostatními bankovními institucemi.


Skupina:Přidružení členové
Druh činnosti:Bankovní a finanční služby