Archimedes Inspiration a.s.
  • Michael Zúberová - Manažerka Kids&Us pro Českou Republiku
  • U Golfu 644/12, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy
  • michaela.zuberova@archimedes.cz
  • www.kidsandus.cz
  • (+420) 778 500 402

Česká asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu


Kids&Us jazyková škola

Angličtina pro děti od 1 roku!

Kids&Us přináší koncept jazykové školy založený na revoluční a exkluzivní metodice výuky angličtiny u dětí od jednoho roku. Kids&Us výuka probíhá na stejně přirozeném procesu, jako je učení mateřského jazyka. Kids&Us metodika patří mezi faktory, díky nimž jsme jedineční, ale rozhodně není faktorem jediným. Velkou přidanou hodnotou pro studenty je skutečnost, že jazyková škola pro děti, franchisa Kids&Us, vyvíjí vlastní pedagogické materiály, které jsou 100% šity na míru jednotlivým věkovým skupinám. Dalším klíčovým prvkem úspěchu jazykovky Kids&Us je image, který vyzařuje. Prostory jazykových škol a učeben Kids&Us jsou prostředím na hony vzdáleným obyčejnosti a šedi, se kterou se děti setkávají po většinu školních dnů.

Kids&Us není jen další jazyková škola pro děti. Jsme značka s prověřenou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování.

Provozovatel franchisy Kids&Us

Archimedes Inspiration a.s. Opletalova 1535/4 113 76, Praha 1 www.archimedes.cz.

Franchisové provozovny Kids&Us

1 master franchisa v ČR, 377 škol ve světě: Španělsko, Mexiko, Itálie, Francie, Andorra, Belgie, ČR, Maroko a Japonsko. Více než 16 let franchisového systému.

Franchising Kids&Us

Franchisa Kids&Us vznikla ve Španělsku. V roce 2003 filoložka, angličtinářka a matka v jedné osobě, Natália Perarnau, vyvinula vlastní metodu - unikátní a neotřelý koncept výuky angličtiny dětí. Tu pak s nadšením testovala a rozvíjela ve své vlastní jazykové škole. V roce 2008 pak byla otevřena pilotní franchisa Kids&Us. Pracujeme na tom, abychom i u nás obhájili značku Kids&Us jako vzor ve výuce angličtiny dětí, abychom se etablovali jako přední moderní společnost, která přitahuje nejlepší zaměstnance z celého světa a jež nabízí vynikající vzdělání a barevný svět zaměřený na děti.

Franchising - nabídka spolupráce s Kids&Us

Franchisa Kids&Us je kvalitní obchodní příležitostí pro podnikavé lidi, kteří milují vzdělávání a dětský svět. Franchisový model Kids&Us umožňuje franchisantovi založit vlastní společnost s vědomím, že se může spolehnout na podporu a zkušenosti týmu hlavního vedení. Dáme vám veškeré nástroje, které potřebujete, aby váš podnik fungoval a prosperoval.

Kurzy angličtiny pro děti mohou být i ve Vašem městě, třeba díky Vám - franchisa je příležitost i pro podnikatele začátečníky.

Právě nyní máte vynikající příležitost! Můžete být mezi prvními v ČR, kdo získá šanci začít podnikat s perspektivní jazykovkou Kids&Us formou franchisy. Cíl, který zde franchisový koncept Kids&Us sleduje, je dát možnost i českým dětem, aby uměly perfektně anglicky. A i díky Vám se jazyková škola Kids&Us bude úspěšně rozšiřovat, dostávat se do povědomí rodičů a vytvoří se kvalitní síť výukových center, které budou děti milovat.

Naší vizí je stát se vzorem v mezinárodním světě jazykové výuky dětí. A chceme nabídnout nebývale dobře fungující byznys formou ověřené franchisy Kids&Us všem nadšencům do vzdělávání a podnikání.

Kontaktní osoba pro franchisové licence Kids&Us

Michaela Zúberová
Manažerka projektu Kids&Us pro ČR
email: czechrepublic@kidsandus.cz
+420 778 500 402


Skupina:Franchisové koncepty - mimořádní členové
Druh činnosti:Vzdělávací služby
Původ franchisy:Mezinárodní
Velikost vstupní investice:více jak 1.000.000 Kč
Rok zahájení v ČR:2014
Rok zahájení v zahraničí:2008
Počet vlastních provozoven v ČR:4