Alternativní popis obrázku

Franšízing bude součástí Summitu Týdne podnikání, největší podnikatelské události v Česku. Veletrh se uskuteční v půlce listopadu ve Slovanském domě. Partnerem akce je Česká asociace franchisingu.


Nejen pražské publikum se díky tomu bude 15. listopadu moci seznámit s tématem franšízového podnikání a aktuální nabídkou podnikatelských příležitostí, a to nejen z řad tuzemských franšízových konceptů, ale i těch ze zahraničí. Letošní 1. ročník Veletrhu FRANCHISINGU bude součástí Summitu Týdne podnikání, jež tradičně pořádá ELAI (European Leadership & Academic Institute). Ten se může pochlubit každoroční návštěvností pohybující se zhruba kolem 2000 návštěvníků se zájmem o podnikání.

Nouze nebude ani o vystoupení zajímavých osobností, nejen z oblasti byznysu. V minulosti se mohli účastníci setkat s takovými osobnostmi jako je například ekonom Tomáš Sedláček, podnikatel a investor Tomáš Čupr, Michal Pastier - autor úspěšné kampaně "Fofola" z agentury Zaraguza, velvyslanec USA Andrew Shapiro, herec a podnikatel Lukáš Hejlík, CTO Skypickeru Lucie Bresová nebo Ondřej krátký ze společnosti Liftago. Právě kombinace Týdne podnikání a franšízového veletrhu vytvoří jednu z největších podnikatelských akcí, které se v Praze konají.

Prezentace franšízových konceptů

Hlavním cílem Veletrhu je zprostředkování kontaktu mezi vystavujícími franšízory a lidmi zajímajícími se o rozjetí vlastního byznysu.

Během osobních setkání se mohou zájemci o franšízové licence mimo jiné dozvědět:

  • Co zapříčinilo úspěch sítě na trhu?
  • Jaká je výše investice nutné pro vstup do konkrétní sítě a co za ni dostane?
  • Zda je třeba mít podnikatelské zkušenosti, a jaká školení na zájemce o franšízu čekají?
  • S jakou podporou franšízora může franšízant v průběhu spolupráce počítat
  • Veletrh je tak pro vystavovatele příležitostí, jak se svou nabídkou oslovit potenciální zájemce o franšízu, jak jim předat informace o fungování franšízového podnikání. Veletrh nabízí prostor pro osobní jednání jak s poskytovateli licencí, tak i s odborníky na franšízing v rámci odborných přednášek Školení franšízingu.

Staňte se součástí Veletrhu FRANCHISINGU ve Slovanském domě v Praze a představte svůj prověřený byznys zájemcům o podnikání!

Veletrh franchisingu

Společnost PROFIT system navazuje Veletrhem FRANHISINGU v Praze na úspěšnou akci Franchise EXPO, kterou již řadu let pořádá v polské Varšavě. Jde o jeden z největších franšízových veletrhů v Evropě a největší v regionu střední a východní Evropy vůbec, kde se každoročně představuje okolo 150 značek, které hledají franšízanty nejen v Polsku, ale i v okolních zemích. V posledních letech si na veletrh najde cestu vždy okolo sedmi tisíc návštěvníků.

Součástí listopadového Veletrhu bude i doprovodný program v podobě seminářů a workshopů. Během nich se odborníci a podnikatelé s návštěvníky podělí o své zkušenosti, tipy a nejnovější informace z jejich branže. Rad se dočkají i ti, kteří ještě nemají svůj vytoužený koncept vybraný stejně jako ti, co stojí na začátku samostatného podnikání pod zavedenou značkou. Zároveň mohou řadu užitečných informací získat také firmy expandující se svými franšízovými značkami do zahraničí. A to také díky službám zahraničních poboček společnosti PROFIT system, jež budou mít na Veletrhu také zastoupení.

Partnery Veletrhu FRANCHISINGU jsou magazín Vlastní firma FRANCHISING, odborné portály Franchising.cz a Franchising.sk, Česká asociace franchisingu a Global Enterpreneurship Week 2016.

Pokud máte zájem se veletrhu zúčastnit, ať už jako návštěvníci nebo vystavovatelé, kontaktujte Gabrielu Petrovou na telefonním čísle +420 774 052 262 nebo e-mailu gpetrova@profitsystem.cz. Více informací získáte také na Veletrhfranchisingu.cz. Vstupné je po základní registraci zdarma.