ok POINT

Poradenská společnost Broker Consulting a mBank pokračují v rozšiřování přelomové sítě obchodních míst. Ta slouží jako obslužné místo pro stávající i nové klienty mBank a široké veřejnosti nabízí služby nezávislého finančního poradenství a realitních služeb. Nyní je OK POINT již druhou pobočkou, která je k dispozici Pražanům. K již zavedené pobočce v Klimentské ulici se nyní přidává nová ve Vinohradské ulici.


Nový OK POINT se nachází ve Vinohradské ulici 101 v Praze 2. Franšízantem se stal Jakub Novotný, který úspěšně působí na manažerské pozici ve společnosti Broker Consulting již více než osm let.

“OK POINT se pro mě od počátku své existence stal jednoznačnou volbou investice. Nejen, že se jedná o prestižní bankovní místo, které klientům přináší něco nového, neotřelého a přínosného, ale je to skvělá obchodní příležitost pro franšízanta. Klienti zde pod jednou střechou v moderním prostředí najdou řešení pro veškeré své finanční i realitní transakce. Klient už nemusí obíhat více institucí, u nás mu najdeme to nejvýhodnější a na míru přímo pro něj. Při tomto nezávislém řešení však nabízíme současně i (nejen) pro klienty mBank veškerý servis s jejich stávajícími produkt a k dispozici je i vkladový a výběrový bankomat. Podle mě perfektní řešení, u něhož nevidím žádná negativa. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami,“ vysvětluje Jakub Novotný důvody, proč se rozhodl investovat do franšízy OK POINTu. 

Na pobočce budou dva až tři stálí zaměstnanci a je zajištěn provoz bankomatu. Ten bude umožňovat výběry i vklady hotovosti.

Pobočka je otevřena každý pracovní den, v případě potřeby je možné se domluvit na schůzkách i mimo úřední hodiny dle potřeby klientů.


Jakub Novotný
franšízant
Broker Consulting, a.s.
M.: 724 305 491
E: jakub.novotny@bcas.cz
Jan Lener
ředitel PR a komunikace
Broker Consulting, a.s.
M.: 608 770 955
E: jan.lener@bcas.cz

ok POINT

O Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších finančně-poradenských společností na českém i slovenském trhu. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 500 000 klientů. Poskytuje také služby více než 4 000 právnickým osobám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje více než 1200 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přivedla na český trh řadu produktových inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty OK Double a OK Double Plus, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. 

O mBank

mBank je inovátorem v oblasti internetového bankovnictví v České republice. V prosinci 2014 zavedla pro svých více než 500 000 zákazníků inovativní mobilní bankovnictví s mnoha novými funkcemi. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. mBank v České republice působí jako organizační složka polské mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank. 

O OK POINTU

OK POINT je franšízový projekt Broker Cosnulting. Vznikl ve spolupráci s mBank. Jde o unikátní koncept obslužného místa pro stávající i nové klienty Broker Consulting a mBank. na každé pobočce jsou dva až tři stálí zaměstnanci a nabízí bankovní služby vyjma hotovostních operací, bankomat, služby nezávislého finančního poradenství a realitní služby. OK POINT se nachází v Praze a v Lounech.