Extéria Market

Franchisový koncept EXTÉRIA MARKET BOZP a PO dále expanduje a slavnostně otevírá již druhou franchisovou pobočku v Praze, tentokrát na území Prahy 9 - Vysočany.


EXTÉRIA MARKET Praha 9 je umístěn na ulici Poděbradská 777/9a, kde si každý všední den mohou přijít zákazníci do svých firem zajistit bezplatnou konzultaci v oblasti bezpečností práce, požární ochrany a životního prostředí. Také si zde mohou přímo zakoupit hasicí přístroje, bezpečnostní značení, lékárničky a mnoho dalšího, co potřebují do svých provozoven pro bezpečnost a požární ochranu.

Díky tomuto EXTÉRIA MARKETU ve Vysočanech budeme klientům z širokého okolí opět o něco blíže. Podnikatelé a představitelé firem či státní správy již nemusí sami nic řešit, vše v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany za ně rádi vyřešíme z jednoho místa, komplexně, za nízké náklady a především bez starostí.

Extéria Market 2019

Věříme, že i tento EXTÉRIA MARKET bude mít spousty spokojených a dlouhodobých klientů.

Chcete se také přidat k síti EXTÉRIA a mít svůj vlastní EXTÉRIA MARKET?

Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výšky investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Nebaví Vás pracovat tzv. pro druhé? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franšízantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete více informací o franchise EXTÉRIA MARKET? Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTXÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Další informace o franšízovém konceptu EXTÉRIA MARKET najdete zde:

web: www.exteriamarket.cz, web: www.exteria.cz, Web: www.facebook.com/exteria