OK POINT logo

Další pobočku OK POINT otevřela počátkem října společnost Broker Consulting v Havířově. Nový OK POINT zájemci najdou na Hlavní třídě. Stejně jako všechny ostatní pobočky je i tato vybavena moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.


"OK POINT v Havířově je další multibankovní pobočka, kde zprostředkováváme plnohodnotné bankovní služby dvou bank – mBank a MONETY Money Bank. Koncept multibankingu mnozí spotřebitelé znají z on-line prostředí, kde pomocí jedné aplikace dokáží obsluhovat účty u více bank zároveň. My stejnou službu přenášíme do reálného prostředí kamenné pobočky. Toto řešení zatím na tuzemském trhu spotřebitelé najdou pouze na OK POINTech,“ komentuje Radim Štantejský, projektový manažer OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting, a dodává: „Otevírání a výstavbu nových poboček nám zpomalila situace spojená s epidemií, i přesto letos otevřeme další pobočku OK POINT v Boskovicích."

OK POINT Havířov

OK POINT Havířov se nachází na Hlavní třídě, která je tepnou celého města. Pobočka je situována nedaleko Magistrátu města Havířov a Kulturního domu Radost. Parkování je možné v přilehlých ulicích nebo na nedalekém centrálním parkovišti na konci Hlavní třídy. Franšízantem nového OK POINTU je Jiří Sýkora.

„Na OK POINTu tvoříme sehraný tým s Lucií Jiravovou. Oba jsme byli dlouhá léta zaměstnáni v bance. Chceme tedy využít našich zkušeností s klientským servisem, s uměním navázat vztah s klientem a toho, že nás práce s financemi baví. S konceptem OK POINT ale máme možnost poskytnout daleko širší klientský servis a produktové portfolio a to včetně realitních služeb. To jsme v bance neměli,“ uvádí Jiří Sýkora, franšízant OK POINTu Havířov.

adresa: Hlavní třída 395/53, Havířov, 736 01

otevírací doba: PO, ST 8:00 až 18:00, ÚT, ČT 8:00 až 15:00, PÁ 8:00 až 14:00

bankomat / vkladomat: non-stop

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank, pojišťoven, investičních společností i slušných úvěrových společností a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik samostatných filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTU je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí. K dispozici jsou i speciální finanční produkty, které jinde ke sjednání nejsou.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTY staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. Výhodou je také vstupní investice již od 300 tisíc korun, což je částka mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie a srovnatelná s realitními franšízami bez finančních služeb. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru.

Příležitost pro otevření OK POINTU z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň, Vsetín a Zlín.

Více o OK POINTECH na www.okpointy.cz.

OKP Havířov - exterier
OKP Havířov - exterier