ThePay - pomocník pro platby nejen na e-shopech se stal přidruženým členem ČAF

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka.


Společnost ThePay, přidružený člen ČAF,  od roku 2011 pomáhá uživatelům rychle a především bezpečně platit na internetu. E-shopům a online službám tak podstatně navyšuje tržby a zákazníkům přináší jednoduchou možnost placení při zachování bezpečnosti celé transakce.

Díky jedné platební bráně ThePay řeší klient vše pouze jedenkrát. Jedna smlouva, jedna jednoduchá implementace, jedna správa, jedno vyúčtování… a na druhé straně až 17 platebních metod. Klient získá komplexní platební nástroj, který zaručí vyšší konverze a zákazník pohodlný a rychlý zážitek z placení za zboží či služby. Protože pro zákazníky není při rozhodování kde nakoupit podstatná jen cena, ale také způsoby dopravy a platby. 

O úspěchu ThePay nehovoří pouze 7. rok aktivního působení na trhu, ale také obrat, který v roce 2016 činil téměř 1,6 miliardy korun.