TAB Board

Praha, 2. dubna 2019 - Franšízová síť TAB Board má v Česku nového franšízanta. Stal se jím Karel Kotrba, který má od dubna na starosti rozvoj podnikatelských boardů pro majitele malých a středních firem v západní části Středočeského kraje.

 


Pro Karla Kotrbu není koncept TAB Board žádnou novinkou. Rok a půl byl jeho členem a měl tak možnost zažít, jak TAB funguje a jaké výhody svým členům přináší. „Jeho úkolem je během jednoho roku otevřít minimálně 2 boardy a získat 11 členů. Jejich prostřednictvím tak bude moci podporovat malé a střední podnikatele ve středních Čechách, pomáhat jim s jejich rozvojem, inspirovat a otevírat nová témata k řešení s cílem vytvářet prosperitu a lepší prostředí v jejich firmách,“ vysvětluje Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ.

Karel se více než 15 let pohyboval v korporátním prostředí v oblasti IT a telekomunikací. Řídil obchodní týmy více jak 150 obchodníků v regionu střední a východní Evropy. V posledních letech pracoval v soukromém sektoru, kde se specializoval na oblast zlepšení vnitřního řízení a nastavení procesů, zvýšení efektivity a růstu obratu společnosti. K rozhodnutí stát se franšízantem tohoto původem amerického konceptu přimělo Karla Kotrbu hned několik důvodů. Jedním z nich byl fakt, že TAB Board se mu velmi zalíbil a na vlastní kůži poznal, jak vydatně může podnikatelům pomoci. „Navíc jsem cítil, že je na čase začít podnikat sám na sebe. Proto, když přišla nabídka stát se jedním z regionálních ředitelů, bylo téměř rozhodnuto,“ vysvětluje svou motivaci nový franšízant sítě, který vidí TAB Board jako prostý, a přitom velmi funkční koncept, jehož přínosy jsou patrné hned po několika málo schůzkách boardu.

Ruku v ruce s tím tak jdou plány, které Karel v rámci podnikání se značkou TAB Board má. „Český TAB nastavil laťku hodně vysoko nejen u nás, ale i v mezinárodním společenství celé TAB organizace. Chci toto společenství rozšířit do svého regionu, udržet vysokou kvalitu a dát dohromady několik dalších skupin, které si budou nejen vzájemně radit, ale budou se také navzájem považovat za kolegy a přátele,“ prozrazuje Karel Kotrba.

V současné době má TAB Board na českém trhu celkem 6 franšízantů a další 2 na Slovensku. Stále zde však existuje prostor pro další zájemce o pořízení franšízové licence. Jak v Česku, tak i na Slovensku tedy stále hledá ty nejvhodnější potenciální franšízanty. Není tajemstvím, že momentálně vede jednání hned s několika adepty na pozice regionálních ředitelů TAB. „Proces seznamování s konceptem TAB trvá několik týdnů až měsíců. Během tohoto procesu se vzájemně poznáváme, vyjasňujeme si případné dotazy, řešíme návratnost investice, abychom na konci procesu měli jasno, zda spolu chceme spolupracovat a zda spolupráce dává oběma stranám smysl,“ prozrazuje Jana Škabradová.

Karel Kotrba

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111 323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 20 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu a také Slovenské Franchisingové Asociácie.