TAB Board logo

Podnikatelé z Brna a Hodonínska mají od září možnost využít služeb franšízového konceptu TAB Board, který se zaměřuje na organizaci podnikatelských boardů pro majitele malých a středních firem. Rozvoj v této oblasti má na starosti nová franšízantka Mojmíra Pekárková. Také díky ní posiluje TAB Board svou pozici na Moravě.

 


Mojmíra se stala devátou franšízantkou v Česku a na Slovensku tohoto původem amerického konceptu, který zde začal působit před pěti lety. Jejím úkolem je do jednoho roku otevřít minimálně 2 podnikatelské boardy a získat 11 členů z řad majitelů či vysokých manažerů malých a středních firem. Podle vedení TAB Board CZ&SK s tím nebude mít velký problém. „Při prvním setkání s Mojmírou jsem měla pocit, že přeskočila ta správná jiskra. Samozřejmě, že proces sbližování není jen o pocitech, ale o vyjasňování podmínek, za kterých budeme dalších minimálně 10 let fungovat. Mojmíra mě zaujala svým milým jednáním, svojí zkušeností jak z korporátního byznysu, tak z vlastního podnikání. Nechybí jí energie ani chuť poznávat a učit se novým věcem a samozřejmě zúročit své dosavadní zkušenosti,“ říká Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ.

Zkušeností s řízením má Mojmíra celou řadu, a to zejména díky více jak desetiletému působení v korporátním prostředí. Prošla si pozicemi od řízení provozu firmy, přes zavádění interních firemních procesů, HR nábor a školení zaměstnanců až po strategické řízení obchodních a servisních týmů. Mimo jiné také vybudovala obchodní tým pro telefonní a online prodej pro jednu z největších pojišťoven. Koncept TAB Board ji svým zaměřením na vzájemnou spolupráci a podporu podnikatelů oslovil natolik, že se rozhodla s ním spojit svou budoucnost. „Ve své praxi jsem se často setkávala s dopady tzv. manažerské samoty, což znamená, že na většinu klíčových rozhodnutí, která mají dopad do řízení, resp. rozhodování manažera nebo majitele, jsou tito lidé většinou sami a v rámci prostředí, v němž se pohybují, tedy mezi svými spolupracovníky, dodavateli, konkurencí a zákazníky, nemají možnost je vždy zcela otevřeně diskutovat a získat tak nestranný a nezaujatý pohled. A právě to jim členství v TAB Board umožňuje,“ vysvětluje Mojmíra Pekárková, která je v současné době jedinou franšízantkou TAB Board na Moravě.

Cílem společnosti je však svou pozici na Moravě a ve Slezsku do budoucna posílit a plánuje se rozrůst i do dalších krajů. „Z dalších regionů, kam bychom v současnosti rádi expandovali mohu vypíchnout například Zlínský a Olomoucký kraj a také Ostravsko. Budeme rádi, když zde najdeme vhodné regionální ředitele, kteří chtějí pomoci podnikatelům ve svém regionu, mají zkušenosti z podnikání, rádi pracují s lidmi a nebojí se přijímat nové výzvy,“ prozrazuje Jana Škabradová.

Mojmíra Pekárková

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111
323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 20 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu a také Slovenské Franchisingové Asociácie.

Praha, 5. září 2019