Tab Board logo

Cílem konceptu TAB Board je podporovat majitele malých a středních firem při jejich strategickém řízení.


V současné době, kdy je fungování řady společností poznamenáno dopady pandemie COVID-19, připravilo vedení TAB Board v Česku speciální program pro majitele firem působících na území hlavního města Prahy a v Plzeňském kraji. Ti se mohou stát na 3 měsíce ZDARMA členy boardů a řešit tak problémy, se kterými se momentálně potýkají.

Zájemci, kteří chtějí nabídky využít, se mohou registrovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách TAB Board. Do kolonky komentáře jen napíší poznámku „Podnikání s COVID-19“. Následně budou kontaktováni s bližšími informacemi ohledně svého tříměsíčního členství.

„V rámci námi připraveného programu se mohou majitelé malých a středních firem zcela bez závazků stát na 3 měsíce ZDARMA členy tzv. Boardů, tedy týmů 5 až 8 kompetentních podnikatelů z různých oborů, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti z vedení svých firem a vzájemně si nekonkurují. V bezpečném a důvěrném prostředí tak budou moci řešit své téma a aktuální problém, a to s využitím rad a zkušeností dalších členů Boardu,“ říká Petr Škabrada, partner konceptu TAB Board Česká republika s tím, že takto zapojení majitelé budou moci po dobu oněch třech měsíců využívat veškerých strategických nástrojů jako „klasičtí“ členové.

Každé zasedání Boardu je strukturovaně profesionálním facilitátorem vedeno tak, aby si všichni členové vzájemně pomohli vyřešit své aktuální problémy, aby našli správná řešení a byli díky sdílené zkušenosti schopni učinit odpovídající rozhodnutí, které jim umožní efektivněji překonávat současné problémy a výzvy s nimi spojené.

Součástí podpory je pak také individuální koučink, který každý člen absolvuje se zkušeným koučem jednou měsíčně. Během tohoto individuálního setkání se ještě více zaměří na řešení situace, ve které se člen-podnikatel nachází.

Pokud bude mít majitel firmy, který se stal členem jen na 3 měsíce, zájem, je možné, aby si členství prodloužil a změnil ho na klasické. Díky tomu bude moci na strategickém rozvoji své firmy pracovat kontinuálně. Pro účast v programu to však není podmínkou.

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111
323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 22 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu.