TAB Board logo

Nejnovějším krajem, kde se majitelé malých a středních podniků mohou opřít o podporu TAB Board, je kraj Plzeňský. A to díky nové franšízantce a regionální ředitelce TAB Board Ivě Černé. Celkem tak tato původem americká síť v Česku má 7 franšízových partnerů, kdy 2 působí ve Středočeském kraji.


Před tím, než se Iva připojila k týmu TAB Board, pracovala mnoho let na řídicích pozicích v nadnárodní firmě. Poté, co opustila svět korporátu, založila vlastní firmu specializující se na koučink, poradenství a mentoring. Vedla odborné vzdělávací kurzy a tréninky zaměřené především na komunikaci, vedení týmů a strategii společnosti. „Dlouho jsem hledala možnost, jak své podnikání posunout na další úroveň. A právě v ten pravý čas jsem narazila na TAB Board, díky němuž mohu uplatnit své zkušenosti a využívat k pomoci firmám osvědčené nástroje, které TAB Board nabízí,“ vysvětluje svou motivaci ke vstupu do franšízy TAB Board nová regionální ředitelka pro Plzeňský kraj Iva Černá.

Iva se tak stala již sedmou franšízantkou, která na tuzemském trhu koncept TAB Board rozvíjí. Kromě již zmíněného Plzeňského kraje působí franšízati také v Praze, ve Středočeském, Libereckém a Pardubickém kraji a také v regionu Brno-město a Hodonín. „Na Ivu jsme dostali doporučení od naší stávající franšízantky Lenky Heuerové, což je vždy dobrá známka toho, že je se systémem spokojená a koncept funguje,“ říká Jana Škabradová, spolumajitelka master-franšízové licence pro Českou republiku a Slovensko.

Ani současná situace nezastavila plány vedení konceptu TAB Board na expanzi do dalších regionů. Stále tak nabízí franšízovou příležitost těm, kteří chtějí rozjet svůj vlastní byznys, a navíc pomáhat podnikatelům ve svém kraji dále růst a rozvíjet se.  „V současnosti je aktuální Královéhradecký kraj, kde hledáme kolegu/kolegyni, kteří by pokračovali v již rozjetém businessu. Dalšími oblastmi, na které bychom se rádi zaměřili jsou Ostravsko a Olomoucko,“ prozrazuje Jana Škabradová.

foto

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111
323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 20 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu.