Avex Systems

Důvody, proč zájem o franšízing dynamicky z roku na rok stoupá, jsou následující: nabízí mnoho výhod především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. Jako franšízant - franchisový příjemce - silného řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Důkazem zvýšeného zájmu o tuto perspektivní formu podnikání je i rostoucí počet franšízových systémů na českém a slovenském trhu,“ uvádí Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

 


Zde jsou příklady franchisových konceptů, pro které hledá AVEX systems na českém a slovenském trhu nové master-franchisové a nebo franchisové partnery:

  • NAU, Itálie - Franchisový koncept prodejen s moderními brýlemi, veškerým doplňkovým sortimentem na téma optika a službami, které uspokojí všechny zákazníky.
  • M ROOM, Finsko - Největší evropský franšízový systém tzv. Barber Shops.
  • Tcollege, Švýcarsko - Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě.
  • LA CHINATA, Španělsko - Prodejny s nabídkou výrobků, kde základem jsou olivy a olivový olej.
  • NO+Vello, Španělsko - Světový lídr v epilačních salonech s více než 1.000 centry. Vzorová pilotní provozovna úspěšně funguje v Olomouci.
  • logiscool,Maďarsko - Koncept škol pro děti v oblasti IT a programování. Pilotní školu je možné navštívit v Praze.
  • pressto, Španělsko - Největší síť na světě v oblasti čistírenských služeb. V Praze jsou v provozu již 2 vzorové pilotní čistírny.
  • Tiroler, Rakousko - Síť prodejen tyrolských specialit na farmářských trzích. První franchisant na českém trhu působí s velkým úspěchem již téměř 5 let. Nový master-franšízant zahajuje letos svou činnost na českém i slovenském trhu a hledá další  frašízové partnery.

Podrobnější prezentace těchto a dalších franchisových systémů najdete na webu: www.avexsystems.cz – Katalog franchis a nebo kontaktujte:

Ing. Aleš Tulpa
E-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu
Mobil: +420 724 007 505