CrossCafe logo

Dne 6. října společnost CrossCafe otevřela další kavárnu, tentokrát CrossCafe v OC Forum v Liberci. Jedná se o 3. kavárnu v tomto městě a celkově již 24. kavárnu tohoto kavárenského řetězce.


Společnost CrossCafe provozuje největší českou síť kaváren formou franchisingu po celé České republice. Kavárny jsou zastoupeny v Plzni, Praze, Táboře, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě a Havířově.

"Našemu konceptu se i v této nelehké době velice daří a máme v plánu otevírání dalších kaváren v rámci celé republiky. Koncept kaváren CrossCafe je vyhledávaný i ze strany nových zájemců o franchisu. Vybraní franchisanti získají spoluprací s CrossCafe original silného stabilního partnera, ale zároveň si budují svoji vlastní kavárnu a tím si mohou splnit svůj sen - provozovat vlastní kavárnu. V neposlední řadě je naší obrovskou výhodou vlastní výrobní závod s novými technologiemi, které nám zaručují společně s propracovanou logistikou dodávat do celé naší sítě vždy čerstvé výrobky a reagovat tak na požadavky našich zákazníků."  říká Lukáš Jícha, manažer rozvoje sítě kaváren společnosti CrossCafe original.

Více na www.crosscafe.cz; www.crosscafe.cz/franchising.

Společnost CrossCafe
Společnost CrossCafe
Společnost CrossCafe
Společnost CrossCafe

 

Společnost CrossCafe